Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj były już przypadki śmiertelne, a ludzie zachowują się normalnie, w metrze zobaczyć kogoś w masce to rzadkość, sklepów nikt nie ogalaca z ryżu itp (moja Matula wczoraj mi powiedziała że w osiedlowej biedronce w Elblągu wyczyścili wszystkie makarony i ryże :D ), chodzę normalnie na koncerty (w ostatnich trzech tygodniach byłem na 3) i ogólnie życie toczy się normalnie. Odwołano jedynie wszelakie wielkie targi, jakie się tu odbywaja. 

 

Nie wiem, może paranoja dopiero tutaj przyjdzie, ale póki co jest tak jak zawsze :-k

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, schizzm napisał:

Zreszfa wirus zaraz będzie wszędzie, więc co za różnica gdzie poleci i skąd przyleci ;)

Kiedyś w Plague Inc wyprodukowałem zajebistego wirusa i przegrałem, bo Madagaskar się odciął od reszty świata w miarę szybko. I cały świat umarł, a Madagaskar like a boss :)

  • Lubię! 1
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, schizzm napisał:

A ja odnoszę wrażenie że tylko w Polsce jest takie przewrażliwienie :-k

 

No nie wiem. Właśnie Rumuni i Turcy odwołali do nas przyjazd erazmusowy (do mojej podstawówki) po zielonogórskim odkryciu. 
 

Włosi oczywiście już wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Vami napisał:

 

Tak. Zaproponowałem inny temat, ale został szybko wyjaśniony. Wszyscy zginiemy. Można się rozejść.

Jak Dudek mi to wysłał z tymi nazwiskami zamazynymi to myślałem, że trafiliście na jakąś stronę w stylu mistrzowie.org xD

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Teraz pytanie czy ci ludzie stwierdzili tym samym że to totalnie bez sensu i przemyślą swoje poglądy, czy dojdą do wniosku że za wolność warto zginąć i chuj z epidemiami.

 

Deontologiczny libertarianizm zakłada, że wolność jest wartością najwyższą i jeśli ceną za wolność jest śmierć, to warto ją zapłacić. Lepiej bowiem zginąć wolnym, niż żyć jako niewolnik.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Vami napisał:

 

Deontologiczny libertarianizm zakłada, że wolność jest wartością najwyższą i jeśli ceną za wolność jest śmierć, to warto ją zapłacić. Lepiej bowiem zginąć wolnym, niż żyć jako niewolnik.

Ale to chyba jakiś radykalny odłam czy główny nurt? Bo chyba życie jest najwyższą wartością? Dopóki się żyje (prawie) zawsze można coś zmienić, będąc martwym już tylko pośrednio, jako symbol albo dawca organów.

Odnośnik do komentarza

Jest pewnym azymutem. Chodzi o dążenie do maksymalizacji wolności i sprzeciwianie się jej ograniczaniu, a także działania nielegalne ale wolnościowe (narkotyki, szara strefa, itd.).

Teraz, me_who napisał:

Ale to chyba jakiś radykalny odłam czy główny nurt? Bo chyba życie jest najwyższą wartością? Dopóki się żyje (prawie) zawsze można coś zmienić, będąc martwym już tylko pośrednio, jako symbol albo dawca organów.

 

Jeśli jakiś akap usprawiedliwia istnienie państwowego przymusu, to nie jest już akapem.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nawet Korea Północna jest bardziej przyjazna kierowcom niż Polska

 

 

Pierwsze minuty;

 

1) Szerokie drogi

2) Rowerzyści schodzą z roweru przekraczając ulicę

3) Ścieżka rowerowa NA CHODNIKU a nie na ulicy

 

:wub:

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...