Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, krzysfiol napisał:

W związku z sytuacją opisaną „Wyborczej”: w naszej parafii reguły są jasne - nie akceptujemy żadnych niewłaściwych zachowań. Całą sprawę powinna wyjaśnić parafia, w której ta sytuacja się zdarzyła. 

Invalid, bo kosciol to instytucja hierarchiczna, a obieg medialny to wolny rynek, na ktorym niewidzialna reka lapie za kolano.

 

Aczkolwiek odliczam godziny do kontrataku Wysokich Obcasow. Ciekawe, czy jest mozliwosc, zeby sie kolega minal na korytarzu w Agorze z paniami.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SZk napisał:

Invalid, bo kosciol to instytucja hierarchiczna, a obieg medialny to wolny rynek, na ktorym niewidzialna reka lapie za kolano.

 

Aczkolwiek odliczam godziny do kontrataku Wysokich Obcasow. Ciekawe, czy jest mozliwosc, zeby sie kolega minal na korytarzu w Agorze z paniami.

 

Nie no, wiem że porównanie ma wiele wad, ale zadziwia mnie to, że kolejne środowiska, do których dochodzi #metoo, posługują się w swojej obronie tymi samymi argumentami, którymi posługiwał/posługuje się Kościół.

Odnośnik do komentarza

 

15 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Nie no, wiem że porównanie ma wiele wad, ale zadziwia mnie to, że kolejne środowiska, do których dochodzi #metoo, posługują się w swojej obronie tymi samymi argumentami, którymi posługiwał/posługuje się Kościół.

 

Ten...no.....przykład idzie z góry ;) 

Odnośnik do komentarza

Mam kumpla, który choruje na schizofrenie. I to jak rodzina go zaniedbuje i pozwala mu wpadać w kolejne stany jest niesamowite. Ostatnio, gdy dopuścili do takiego stanu to przez 2 tygodnie uczył się rosyjskiego i wstawiał na fb przemówienie do Putina..... a potem skończył w szpitalu na 3 miechy jak nie dłużej :/ 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj czytałem ciekawy wywiad o bezdomności (z byłym bezdomnym) w Nowym Obywatelu i taki scenariusz jak opisałeś powyżej, czyli ktoś prowadzi normalne życie -> pojawia się choroba -> rodzina go opuszcza podawał jako najczęstszą przyczynę bezdomności. Oby w tym przypadku było inaczej. ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Nie no, wiem że porównanie ma wiele wad, ale zadziwia mnie to, że kolejne środowiska, do których dochodzi #metoo, posługują się w swojej obronie tymi samymi argumentami, którymi posługiwał/posługuje się Kościół.

Kosciol ma po prostu tak dluga historie takich wpadek, ze ma po prostu najbardziej sprawdzone metody, po co wymyslac na nowo cos, co jest juz gotowcem do wykorzystania przy przykrywaniu tego typu obyczajowek.

35 minut temu, Brudinho napisał:

 

Fejk.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Ingenting napisał:

Ej ziomki, Wy na pewno będziecie wiedzieć. Mass Effect zaczynać od pierwszej części koniecznie czy od ostatniej? Bo kupiłem se EA Access i nie wiem od czego zacząć.

Warto od pierwszej części, ze względu na to, ze wiele postaci przewija się przez cała trylogie i zupełnie inaczej je będziesz odbierał. Ponadto zupełnie inaczej odbierzesz grę, bo ME3 to tylko kulminacja i rozwiązanie całej trylogii. W skrócie - to jak LotR. Powrót Króla może funkcjonować jako osobny film, ale zdecydowanie więcej sensu ma po obejrzeniu poprzednich części trylogii :) 

No i ME2 jest najlepsza częścią (imo nawet gra ewur) całości, popsujesz sobie ja grając od ME3. Z kolei „jedynka” będzie zbyt archaiczna gdy zagrasz w jej następczynie. 
 

tl;dr GRAJ OD JEDYNKI

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SZk napisał:

Aczkolwiek odliczam godziny do kontrataku Wysokich Obcasow. Ciekawe, czy jest mozliwosc, zeby sie kolega minal na korytarzu w Agorze z paniami.

Biorac pod uwage uklad redakcji w budynku - jak najbardziej! 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hajd napisał:

Biorac pod uwage uklad redakcji w budynku - jak najbardziej! 

 

To cale szczescie, ze na te tematy pisza raczej pasztetowe dziennikarki, a nie takie z ladnymi kolanami... xD

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...