Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos to tak sobie czasem odpalam w pracce Polsat Sport i odnoszę wrażenie, że Rudzki mógłby być synem Andrzeja Kostyry. To chyba musi być zapisane w genotypie, żeby oglądać setki/tysiące pojedynków w ulubionej dyscyplinie sportu, a mimo to w ogóle jej nie czuć i tak kiepsko się na niej znać.

Andrzej Borowczyk też moim zdaniem pasuje do tej grupy. Może jestem uprzedzony, ale gdy śledziłem jeszcze F1 to najwięcej czasu poświęcał dziewczynom/żonom kierowców.
Odnośnik do komentarza

Borowczyk ma bardzo duza wiedze o rajdach. Jak zaczal komentowac F1 dla TV4 imo dopiero zaczal sie "uczyc" F1. Teraz juz jest ok (chociaz wciaz nie lubie jego komentowania i duzo bardziej wole wyscigi komentowane przez Gasiorowskiego i Kapice).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, wojt3k napisał:


Andrzej Borowczyk też moim zdaniem pasuje do tej grupy. Może jestem uprzedzony, ale gdy śledziłem jeszcze F1 to najwięcej czasu poświęcał dziewczynom/żonom kierowców.

@Scorpio, Borówę szkalujo!!

 

Chodż, przyłącz się :keke: Oesu jak Skorpik nienawidzi Borówy :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Wystarczy ze Ty musisz wysluchiwac mojego lamentowania na ten temat co drugi wyscig :D

No bo do niego ma się stosunek neutralny dopóki nie wpierdala się w duet Sokół & Gąsiorowski. Bo wtedy widoczna jest przepaść w jakości. I to nawet z pozycji totalnego laika, jak ja.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No ale chyba żaden z nich na wizji nie rzuca takich predykcji z dupy jak pan Andrzej. Ostatnio sobie oglądałem Fury - Chisora i znalazły się tam takie kwiatki jak "żenada" i stwierdzenie, że Kliczko (Kłyczko kurwa!!!!!1) zrobi z Tysona marmoladę XD

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, lad napisał:

No ale chyba żaden z nich na wizji nie rzuca takich predykcji z dupy jak pan Andrzej. Ostatnio sobie oglądałem Fury - Chisora i znalazły się tam takie kwiatki jak "żenada" i stwierdzenie, że Kliczko (Kłyczko kurwa!!!!!1) zrobi z Tysona marmoladę XD

No u Kostyry to są firmowe powiedzenia. "Wolny jak keczup", "te ciosy robią na nim wrażenie jak rzucanie żwirem w czołg" czy "w tej federacji to nie są pasy tylko paski do spodni". 

Odnośnik do komentarza

Ze mnie już chyba w ogóle wylewa się żółć i hejterstwo ale nie rozumiem jak można sie ekscytowac kanałem sportowym. Spotkanie kółka wzajemnej adoracji przy kawce z informacjami, które jestes w stanie wyciągnąć z 5 pierwszych lepszych tt. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

Ze mnie już chyba w ogóle wylewa się żółć i hejterstwo ale nie rozumiem jak można sie ekscytowac kanałem sportowym. Spotkanie kółka wzajemnej adoracji przy kawce z informacjami, które jestes w stanie wyciągnąć z 5 pierwszych lepszych tt. 

Jak dla mnie to jest jakas aberracja - cos jak studio pomeczowe bez meczu. Calosc po prostu opiera sie na popularnosci i charyzmie tworcow, ktorych nie traktuje sie raczej juz w kategoriach dziennikarzy, a reprezentantow branzy rozrywkowej. Jak komus to pasuje, to luz, aczkolwiek ewentualny sukces sprawi, ze ten kanal dolaczy do kolejnych niezrozumialych internetowych fenomenow typu wyzwania Friza.

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...