Skocz do zawartości

Marynia rozmyśla o swoim American Dream, rozpoczynając 568 godzinę gry w nowego efema


Hajd

Jak to jest pisać w nowej Maryni, dobrze?  

49 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mój troszku inny

305118500_Screenshot2020-03-02at21_31_28.thumb.png.df941b7458adcef82554a26e555841a5.png

btw, nie wiem jak można grać bez tego wykresiku, który pokazuje kształt skilli, trudno szybko ocenić archetyp zawodnika

ja m.in. co roku w nowego FM-a gram tak samo bo nawet jak nie kupuję tych samych zawodników, to kupuję te same kształty :D 

 

i najwyraźniej płacę mu 10x tyle co ty :co:

Odnośnik do komentarza

W zasadzie podobny. Różnice w atrybutach niewielkie, chociaż chyba go częściej dawałeś na lewą stronę, bo drybling jako tako opanował. 

 

A w sumie kierować się kształtem nigdy nie próbowałem. Nawet jak się gdzieś tam pojawia, to nie zwracam na niego uwagi. Ja zwykle zwracam uwagę po prostu na 3-4 atrybuty w zależności od pozycji, a reszcie się przypatruję dopiero te główne są satysfakcjonujące :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Man_iac napisał:

A dla mnie to po prostu dwie różne kategorie. Z różnicą w poziomach chyba nikt normalny dyskutował nie będzie, ale nie tylko dla poziomu się piłkę ogląda. Jak są dwie drużyny na niskim, ale zbliżonym do siebie poziomie to ogląda się to równie ciekawie. Poza tym najważniejsze w oglądaniu polskiej ligi jest ładunek emocjonalny, bo klub, któremu się kibicuje gra z kimś, komu kibicują jacyś znajomi. A takie przykładowo topowe mecze z ligi angielskiej - poziom na pewno wyższy, ale tak naprawdę w dupie mam, czy wygra Chelsea, czy Liverpool i emocji jest przez to duuużo mniej. 

 

*wyjątkiem jeżeli chodzi o zagraniczne kluby jest oczywiście Barcelona. 

Z edgelordem nie wygrasz...

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Vami napisał:

Antonio Conte wykupiony z Liverpoolu przez chińskich miliarderów, którzy przejęli Mezokovesdi w drugiej lidze węgierskiej i po siedmiu latach wywalczyli mistrzostwo. :D

ohh jaka piękna historia:)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

@szramek - kiedyś pytałeś o Grimoire. Na razie odpaliłem, pobawiłem się prawie 45 minut przy kreatorze drużyny i... stwierdziłem, że jednak bez przeczytania manuala będzie ciężko.

Pobrałem z GOG-a manual, otwieram a tutaj: 

 

image.thumb.png.c1dde35e79d571634892ecdfea9a4105.png

 

To jeszcze trochę potrwa, nim zacznę grę :D 

Też mam to kupione, ale... chyba mnie zniechęciłeś przed zagraniem w to kiedykolwiek :D

Odnośnik do komentarza

@FeanorGra ma jedno z najobrzydliwszych ekranów powitalnych (i menu) ever ;)

 

Nie no, jest jakby co opcja szybkiego startu z domyślna drużyna, ale kto gra domyślna drużyna? Szanujmy się ;)

 

Ogólnie ekran tworzenia postaci nie jesr bardzo skomplikowany, ale jednak wprowadza pewne nowości czy rzeczy nieoczywiste zarówno jeśli chodzi o rasy, profesje jak i pewne cechy. W sumie mógłbym po prostu zobaczyć w necie jakiś poradnik, no ale skoro jest manual, to czemu nie skorzystać :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...