Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

T-m:

Przecież Wolves nie planują przedłużyć tych dwóch zawodników. Beasley blokuje im rozwój Williamsa i Johnsona (chociaż ten akurat...ehh). Do tego jeszcze Webster. Oni nie muszą go przedłużać. Poza tym niedługo kończy się kontrakt Pekoviciowi i on na pewno się szykuje na rozbicie banku (skoro Asik dostał taki hajs).

 

Tak, ale jeśli oferta nie będzie zbyt wysoka, to mogą wyrównać i próbować trade z udziałem tych zawodników. Obawiam się tylko, że i Beasley i Anthony będą chcieli zdecydowanie większe pieniądze, niż T'wolves by chcieli płacić zawodnikom z ławki.

 

O ile przy Beasleyu się im specjalnie nie dziwię, bo jest stabilny jak szklanka wody trzymana przez człowieka z Parkinsonem, to Anthony może być takim zawodnikiem, który może wejść w każdym momencie meczu i robić różnicę.

 

Gdzieś mi wczoraj mignęło, że Odom poszedł do Clippers, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Znalazłem. Na ESPN podali, że Odom heading back home to Clippers ;)

Odnośnik do komentarza

Randoplh to zawodnik, który wykazuje mega potencjał. Problem polega na tym, że we wszystkich drużynach, w których był, nie dano mu tak naprawdę szansy. A nawet wystawiano go na pozycji centra (NYK, lol). BTW. Jesteś pewien, że jest on restricted?

 

W LA jest już teraz dwóch Odomów. ;)

 

edit:

Właśnie sprawdziłem jak wygląda kontrakt Asika. Pierwsze dwa lata to w sumie 10 mln dol., więc nie jest źle. Jednak...Asik w 2014/15 będzie zarabiał 15 mln, rotfl.

Odnośnik do komentarza

Randolph, Anthony        F        22        4yrs         RFA         MIN        Wolves decline to make qualifying offer for Randolph

 

No tak. Ale widzę, że to już nie pierwszy wysoki zawodnik (Asik), który dobrą grą obronną, walczy o zbyt wysoki IMO kontrakt. Pierwszy był DeAndre...

Odnośnik do komentarza

A jeszcze w tym roku McGee podpisuje :)

Ciekawe ile Gortat mógłby wyciągnąć od GMów po tym jak Nash go wypromował... Myślę nawet, że coś w okolicach maxa.

 

A z Randolphem się przekonamy jak będzie. IMO Minnesota go nie przedłuży.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy co Allen wybierze. Memphis oferują 10/2, Boston 12/2, a Miami daje 9/3 (to jest max co mogą dać). I ciężki wybór przed Ray'em. Czy mieć trochę więcej kasy i zostać w C's (chociaż są pogłoski, że w tym sezonie przestali już się kochać z Rajonem), czy jednak mieć większą szansę na kolejny tytuł i przenieść swoje talenty do South Beach.

 

Jak Bulls to wyrównają to będą kretynami. Niby ich właściciel szukał oszczędności, ta...

Ewentualnie wtedy mogą użyć amnestii na Booza, ale to też nie daje im gotówki do poszalenia na rynku FA.

Odnośnik do komentarza

Otisa to już tam nie ma od pewnego czasu ;]

 

Co do Bulls jak wyrównają, to będzie tragedia. Boozera można zwolnić w przyszłym sezonie, a póki co nie widzę nikogo kto byłby w stanie wykręcać podobne cyferki do niego, a jego zwolnienie tez nie da Bulls potrzebnej kasy. Lepiej olać Asika, a mieć kasę na Taja, bo nie ma co się oszukiwać. Przy Noah w składzie Turek i tak nie będzie grał więcej niż kilkanaście minut w meczu, a znając Thibsa, często pewnie mniej niż 10.

 

Na plus, że Bulls zaoferowali kontrakt Kirkowi :)

Odnośnik do komentarza

Anthony Davis dosyć słabo zaczął przygodę w NBA, bo na treningu Hornets kontuzjował kolano i nie zagra na Igrzyskach :/.

 

Co do Bulls to wyrównanie Asika byłoby głupotą i nie wierzę, że na to pójdą. Sporo mówi się o wymianie Denga ostatnio co trochę mnie martwi, bo bardzo lubię Luu, on momentami potrafi być liderem tego zespołu, ale jeśli odejdzie to mam nadzieję, że nie rozmienią go na drobne :-k.

 

Powrót Kapitana Kirka byłby świetną sprawą :).

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem, że Otis się sam rzucił pod ciężarówkę z Wangandim :keke:

 

 

The Wolves are evidently getting ready to extend a four-year, $50-million offer to Portland swingman Nic Batum. But that’s just a start in Minnesota.

After the Wolves brass of owner Glen Taylor, G.M. David Kahn and coach Rick Adelman traveled to Seattle over the weekend to meet with retired guard Brandon Roy, that visit was enough to land Minny on a list of five finalists along with Chicago, Dallas, Indiana and Golden State.

The team also has plans to meet with Lakers free agent power forward Jordan Hill and are said to be trying to put together a trade with L.A. that could land Pau Gasol. Boston center Greg Stiemsma was flown into Minneapolis for a visit on Sunday morning.

 

Hmmm, czyli Randolph na pewno out ;(

Odnośnik do komentarza

No to mamy trade:

 

Nets dostają Joe Johnsona. Do Hawks trafią Jordan Farmar, Anthony Morrow, Jordan Williams, Johan Petro, DeShawn Stevenson w ramach sign-and-trade (3-letnia umowa za $6.9mln, ale tylko pierwszy rok gwrantowany) i pick w drafcie 2013 z Rockets.

 

Zdesperowani Netsi łykają wielki kontrakt JJ.

Odnośnik do komentarza
"There's only one team on my list (w domyśle Brooklyn Nets - mój dopisek]) and if I don't get traded there, I'll play the season out and explore my free agency after that," Howard told Yahoo! Sports on Monday.

 

Choć nie wiem czy będzie chciał zmarnować cały sezon w ogórkowie. Najpóźniej zimą jakiś contender go ściągnie gdyby Orlando dostało za niego coś ciekawego, a zarazem nie przesadziło z zachłannością ;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale jak Nets faktycznie zgarną kontrakt Joe, podpiszą G-Force'a za 40/4 i jeszcze Deron zgodzi się tam zostać (maks), to na Howarda i tak nie starczy. Zresztą na miejscu Derona w ogóle bym się nie pakował w długoletni kontrakt z zespołem gdzie przez kilka następnych lat dwójka takich graczy będzie zgarniała ponad 30 mln. IMO czas na ruch Mavs i przejęcie Derona, Howard pewnie dalej będzie straszył wszystkich dookoła, że nie przedłuży nigdzie, ale nie mam pojęcia gdzie w końcu wyląduje. Nie wiem czy on sam w ogóle to wie. :keke:

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale jak Nets faktycznie zgarną kontrakt Joe, podpiszą G-Force'a za 40/4 i jeszcze Deron zgodzi się tam zostać (maks), to na Howarda i tak nie starczy. Zresztą na miejscu Derona w ogóle bym się nie pakował w długoletni kontrakt z zespołem gdzie przez kilka następnych lat dwójka takich graczy będzie zgarniała ponad 30 mln. IMO czas na ruch Mavs i przejęcie Derona, Howard pewnie dalej będzie straszył wszystkich dookoła, że nie przedłuży nigdzie, ale nie mam pojęcia gdzie w końcu wyląduje. Nie wiem czy on sam w ogóle to wie. :keke:

 

Czytałem, że G-Force dostał taką ofertę, żeby zostać sprzedany do Portland (again). Więc może jednak znajdzie się trochę miejsca. Zwłaszcza, jeśli Deron podpisze (IMO też mi się wydaje, że powinien się związać na 2-3 lata maks), to mogą chcieć powtórzyć Heat ;)

Odnośnik do komentarza
Atlanta will send forward Marvin Williams to the Utah Jazz for guard Devin Harris

 

Atlanta widzę, że się całkowicie przebudowuje... Ciekawe, jakby tam poszedł Howard? Smith, Al i Supermen - trzech wysokich, dwóch genialnych w obronie napędzanych przez Harrisa :)))

Odnośnik do komentarza

Może dla Nets jest jeszcze jakaś nadzieja (albo bardziej dla Howarda). Dają Magic Wallace'a, Lopeza i Brooksa, podpisują AK47 i mają Williams-JJ-Kirilenko-ktoś(Humphries?)-Howard. Sprowadzeniem Johnsona i jego niezwykle przyjemnego kontraktu nie przekonają Derona do pozostania. Głupieją na tym Brooklynie.

 

A w Atlancie zaczęli (a konkretnie zaczął Ferry- dotychczasowy GM Spurs, więc człowiek, który ma pojęcie o tym co robi...) od odpowiednich ruchów rebuilding. Oddali dwa tragiczne kontrakty, chcą pozbyć się Smitha i może wtedy połączyć Horforda (w końcu przejdzie na PF?) z kimś ciekawym. Warto obserwować co się dzieję w Atlancie.

 

Pacers mają odpuścić Hibberta. Dobry duet utworzyli w PTB pod koszem, a jeszcze Leonard ze sporym potencjałem jest. Oby zdrowie im dopisało...

 

PHX dali 58/4 dla Gordona. NOH to na pewno wyrównają.

Odnośnik do komentarza

The Boston Celtics’ hopes of keeping Ray Allen will have to wait a few days.

The 36-year-old free-agent guard will visit the Miami Heat on Thursday and the Los Angeles Clippers on Friday, according to a source, and listen to their pitches.

Allen is also being pursued by the Memphis Grizzlies, who are seeking a replacement for free agent guard O.J. Mayo. The Grizzlies didn’t tender Mayo a qualifying offer last week, making him an unrestricted free agent. Memphis will offer Allen its $5 million exception.

 

 

tylko nie do Clipps :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...