Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo podoba mi się kontrakt Redicka w Philly, 23 miliony za tylko rok gry, świetny deal 76ers. Wysoka wypłata, ale nie idą jak Lakers w jakieś absurdalne 4-letnie kontrakty, do których potem trzeba dopłacać w wymianach :P.

 

Z innych rzeczy to niejaki Theis w Bostonie, Galloway w Pistons na 21/3 - nie wiem po co on im tam,

 

Rockets ponoć chcą wyjąć Shumperta z Cavs.

 

Świetny jest ten offseason, ale słabość Wschodu jest teraz wręcz przerażająca, za to awans do PO na Zachodzie to będzie spory już sukces, czekam na tego Sapa w Denver ;).

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe wzmocnienia Rockets, OKC wygrali off-season ;) Na plus na pewno Philly, chociaż kontrakt dla Amira jest średni, bo mają już Sarić'a, Simmonsa, Holmesa, Okafora, Embiid'a i Covingtona na 4/5, choć cholera wie jak tam będzie ze zdrowiem..

 

Mnie najbardziej martwi to, że plan Boston legł w gruzach, nim jego realizacja się zaczęła na poważnie, a jeśli Hayward wybierze HEAT bądź Jazz, to Ainge znowu będzie wymieniany wśród największych przegranych okienka..

Odnośnik do komentarza

Amir i Redick mają dać im pewnie też trochę doświadczenia, spokoju no i Amir może się przydać jakby były kontuzje podkoszowych. Obaj na rocznych umowach to coś bardzo dobrego dla Philly i uniknięcie błędu Lakers z Dengiem czy Mozgowem.

 

Ibaka 65/3 w Raptors

Taj 28/2 w Socie - kolejny znajomy TT i obrona obręczy zdecydowanie lepiej będzie wyglądała. Teague - Butler - Wiggins - Taj - KAT - całkiem fajna S5, a na ławce jeszcze przyzwoity Dieng do rotacji podkoszowej czy niedoceniany backup PG Jones, do tego chyba trochę $ zostało na wzmocnienie ławki, ciekaw czy Shabaza przedłużą.

 

Ja najbardziej czekam na tego Sapa w Nuggets, po podpisaniu Taja z wyścigu wypada Sota i chyba nikt już tak na dobrą sprawę nie został, może uda się nawet bez maksa podpisać :P. Plotki też o Hillu w Denver - ta dwójka na pewno się przyda, zwłaszcza że obaj bronią. Hill trochę średnio ze zdrowiem ostatnio, ale ma pewną tróję, w dodatku nie jest PG potrzebującym ciągle piłki co przy Jokiciu jest dość ważne. Na pewno wolałbym ładować kasę w Sapa i Hilla niż Gallo, który razem z Gayem ma być alternatywą dla tercetu Boston/Heat/Jazz po decyzji Haywarda.

Odnośnik do komentarza

Teodosić ma wbić do Bulls, 48/4. Długi ten kontrakt strasznie jak na 30-letniego debiutującego w NBA rozgrywającego z Europy, który nie jest wybitnym atletą to spore ryzyko. Lubię Milosa w tych turniejach międzynarodowych czy jak się włączy od święta Euroligę, ale nie wiem czy to dobry pomysł pakować się w taki kontrakt dla niego przy trudach sezonu NBA. Zwłaszcza jak pozyskali dopiero co za Butlera Dunna i LaVine'a, którzy potrzebują piłki. Dziwne to trochę, no ale w końcu to Bulls ;].

Odnośnik do komentarza

Bulls nie wiem co kombinuja. Juz kontrakt Felicio to byl jakis absurd.

Philly po wzieciu JJ maja w teorii kompletny zespol. Takiego 3&D im brakowalo. Jesli Fultz rzeczywicie jest takim one&done a reszcie dopisze zdrowie to moze byc nawet final konferencji (choc imo max ugraja polfinal, ale zobaczymy co Ainge wymysli na FA).

Odnośnik do komentarza

3&D chyba.

 

Sukcesem Phily będzie sam awans do PO, bo po pierwsze zdrowie, po drugie to bardzo młody zespół, który musi nauczyć się wygrywać. Nie wiem skąd Ty wytrzasnąłeś ten finał konferencji.

 

Nick Young kandydatem do wzmocnienia GSW. W sumie nie wiem po co, raczej potrzebny byłby ktoś pod kosz, bo nadal nie wiadomo co z Zazą i McGee (choć rynek na centrów dość mocno ograniczony to może zostaną). Chyba że Clarkowi ktoś sypnął niezłą kasę.

 

Nene 11/3 w Rockets

Odnośnik do komentarza

Sap na 3-letnim kontrakcie z czego ostatni jest opcją zespołu - świetny fit, świetna umowa :). Jaram się, bo wreszcie ktoś co ma tam pojęcie o obronie (no Harris też daje radę). Teraz przydałoby się ogarnąć burdel na pod koszem (Sap i Jokić to pewniaki, wiec oby nie przedłużali Plumlee, ale do tego są jeszcze: Lyles, Lydon, Faried, Hernangomez, Arthur i może tam też grać Chandler), bo jest tych zawodników za dużo po prostu. Fajnie jakby się kogoś na PG udało zgarnąć, bo w Mudiaya już raczej nie wierzę, Murray to fajny combo z ławki, a Nelson ma swoje lata, choć w poprzednim sezonie nieźle grał. Jakby Hill, któremu rynek znacznie zmalał po ruchach pozostałych drużyn wbił to byłoby idealnie. Oby odpuścili Gallo i Plumlee, choć z tym drugim boję się, że przedłużą choćby ze względu na ten deal z Blazers, żeby się tak szybko do błędu nie przyznawać ;).

 

Ciężko będzie o PO nawet z Sapem, nawet z Sapem i Hillem, bo ten Zachód w tym roku będzie wybitnie mocny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...