Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Paul George podjął decyzje, ze 2018 nie przedłuży kontraktu z Pacers. Indiana zaczęła wiec szukać mu klubu - pierwszy telefon ponoć do Cavs, ale żądania Pacers (Irving lub Love) trochę zbyt wygórowane za być może jednoroczne "wypożyczenie".

Jestem ciekaw kto sie zdecyduje na to, żeby przepłacać za George'a przy braku jakichkolwiek gwarancji, że zostanie na dłużej w nowym klubie. Przy obecnym układzie w obu konferencjach i hegemonii Warriors i Cavs słabo widzę sens takiego transferu.

Odnośnik do komentarza

Nikt - jedyna opcja, to wymiana z Lakers lub Clippers.

 

Boston zamienił się pickami z Filadelfią. Jestem tak mocno rozgoryczony, zwłaszcza w świetle tłumaczenia, że mają zapchany backcourt i dlatego nie podejmą rękawicy Fultza. Kurwa, rozumiem IT i rozumiem Averego (który też kryje pozycję 3), ale Smart i Rozier postawieni wyżej niż Fultz? Ainge się poczuł chyba za mocno i zbyt mądrze i spierdolił #1 pick. :|

 

Na dodatek robi to kosztem 76ers, których ma w konferencji. Chcą przeczekać, aż Lebron odejdzie, żeby zdobyć całkowicie władanie nad wschodem, ale zapomnieli, że wzmacniając 76ers mogą zostać wyprzedzeni w wyścigu o złoto wschodu. Kurwa.

Odnośnik do komentarza

Ale ten pick oddali za 3ke (czyli pewnie Jackson) i pick 2-5 LAL z przyszlego roku lub pick Sacto z kolejnego. Imo sensowny ruch dla obu ekip. Z Fultzem na PG tez by poczekali kilka lat zapewne.

A w Philly robi sie fajna paka -Fultz, ktos (Stauskas?), Simmons, Saric, Embiid. A jeszcze Okafor z Convingtonem na lawce. Troche mi Stauskas nie pasuje do konca do roli 3&D ale moze jeszcze cos fajnego zdejma z FA.

Odnośnik do komentarza

Paul George podjął decyzje, ze 2018 nie przedłuży kontraktu z Pacers. Indiana zaczęła wiec szukać mu klubu - pierwszy telefon ponoć do Cavs, ale żądania Pacers (Irving lub Love) trochę zbyt wygórowane za być może jednoroczne "wypożyczenie".

Jestem ciekaw kto sie zdecyduje na to, żeby przepłacać za George'a przy braku jakichkolwiek gwarancji, że zostanie na dłużej w nowym klubie. Przy obecnym układzie w obu konferencjach i hegemonii Warriors i Cavs słabo widzę sens takiego transferu.

Według źródeł ligowych Indiana szuka 2 x 1st round pick i startera za PG13.

 

Odnośnie wymiany C's z Philly:

- jako kibic Celtics bardzo żałuję, że nie zobaczymy Markellea Fultza w zielonej koszulce, ALE Danny od zawsze był lepszy w robieniu wymian, niż ocenie talentu prospectów (serio, ile Boston miał dobrych wyborów w drafcie?), więc nie dziwi mnie, że jest jednym z nielicznych GM'ów których Fultz nie powalił na kolana.. Osobiście liczę na Haywarda i spieniężenie assetów w trakcie sezonu (broń Boże przed rocznym wypożyczeniem PG13).

- jako fanatyk talentu Króla Hansa Pierwszego jestem niesamowicie wręcz podekscytowany perspektywą oglądania od końca października tercetu Simmons, Embiid, Fultz. TRUST THE PROCESS!

Odnośnik do komentarza

Wymiana 1-3 z 76ers była drogą Celtics do Butlera. Ponoc Bulls chcieli dac Butlera za 3 pick z Philly, ale ci nie chcieli takiego dziada do psucia procesu, wiec trejdneli sie z Celtami, ktorzy z kolei teraz chca za ten pick dostac Butlera do Chicago, dorzucic Haywarda i miec pake na czelendzowanie Balerona. No ale widze ze Jimmy goracy towar, wiec moze sie wszystko sypnac. A PG13 trafi do Lakers bankowo.

Odnośnik do komentarza

No też obstawiam, że Fox pójdzie z 5 do Sacto, bo ani C's ani Suns nie potrzebują PG. Do tego Fox to dla mnie taki Schroder, trochę jeździec bez głowy. Do Kings by pasował idealnie ;)

Dla mnie największym stealem w drafcie może być Isaac. SF 6"10. Pachnie nowym Durantem ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...