Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Scorpio napisał:

Bedzie pierwszy raz Ligi Mistrzów bez klubu z Manchesteru od którego roku? 1996? ;)

 

Hmm...no jakoś tak. Ale serio wydaje Ci się, że po odwołaniu i gimnastyce prawniczej nie wrócą? Pytam poważnie bo ciężko by mi było uwierzyć, że w końcu na serio zobaczymy ukaranie bogatych.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gruzja jest najlepsza <3 Wszystko mi się podobało :) Raz wszedłem z kolegą do restauracji na obiad około godziny 13, najadłem się jak kolo z Sensu Życia według Monty Pythona, najebałem się czaczą, że ledwo siedziałem, później zjadłem kolację i jeszcze raz się najebałem tak, że na koniec wychodząc o 22 popieprzyły mi się pieniądze i zamiast 200 lari wyjąłem 200 euro i na szczęście kelnerka okazała się wspaniałym, uczciwym człowiekiem i nie wykorzystała mojego stanu świadomości. Jak rano wstałem i wytrzeźwiałem uświadomiłem sobie, że za obiad i kolację dla dwóch osób, okraszoną dużymi ilościami alkoholu, zapłaciłem jakieś 200 polskich złotych xD 

  • Lubię! 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

Gruzja jest najlepsza <3 Wszystko mi się podobało :) Raz wszedłem z kolegą do restauracji na obiad około godziny 13, najadłem się jak kolo z Sensu Życia według Monty Pythona, najebałem się czaczą, że ledwo siedziałem, później zjadłem kolację i jeszcze raz się najebałem tak, że na koniec wychodząc o 22 popieprzyły mi się pieniądze i zamiast 200 lari wyjąłem 200 euro i na szczęście kelnerka okazała się wspaniałym, uczciwym człowiekiem i nie wykorzystała mojego stanu świadomości. Jak rano wstałem i wytrzeźwiałem uświadomiłem sobie, że za obiad i kolację dla dwóch osób, okraszoną dużymi ilościami alkoholu, zapłaciłem jakieś 200 polskich złotych xD 

 

 

Kurła. Większość moich wspomnień z Gruzji, to zgaga jak chuj, po zajebistym żarciu, czaczy i winie :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spałem u kolesia. Polak, który prowadził/prowadzi w Gruzji hostel https://www.facebook.com/drinkwithtom/ teraz poszedł bardziej a apartamenty i wycieczki. Z ostatniej wizyty w Gruzji pamiętam tylko, że było zimno jak cholera a my chlaliśmy 5 dni z rzędu. Jak wróciłem do polski to miesiąc spędziłem na chorobowym z zapaleniem krtani :D 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, krzysfiol napisał:

W ogóle wszystko wskazuje na to, że cały sierpień spędzę na zastępstwie w Pruszkowie, więc jak warszawiacy będą chcieli organizować jakieś piwkowanie, to proszę pisać na forum ;) 

Dobra opcja, dam znac Pulkowskiemu (wyjatkowo nie temu z forum)!

 

E: chociaz temu oczywiscie tez!

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Hmm...no jakoś tak. Ale serio wydaje Ci się, że po odwołaniu i gimnastyce prawniczej nie wrócą? Pytam poważnie bo ciężko by mi było uwierzyć, że w końcu na serio zobaczymy ukaranie bogatych.

UEFA może tym razem nie dac za wygraną. Pewnie skończy się na skróceniu kary, ale wydaje mi się, że tym razem chcą pokazać że żarty się skończyły.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Scorpio napisał:

UEFA może tym razem nie dac za wygraną. Pewnie skończy się na skróceniu kary, ale wydaje mi się, że tym razem chcą pokazać że żarty się skończyły.

 

Wydaje się to mocno śmieszne w kontekscie tego co wyprawiało PSG, no ale....

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...