Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Hajd napisał:

Ech, i tak to granie wyglada

 

20200214_165501.jpg

Haha skąd ja to znam :D 

 

Ale i tak przez Was zapadła właśnie decyzja - kupuję FM 2020. Gdzie najtaniej teraz dostanę?

BTW @Hajd jakiego masz tego Macbooka? Ogólnie zadowolony jesteś z tego jak Ci chodzi FM na macu? Grasz normalnie z 3D itd?

Odnośnik do komentarza

Gram na kulkach, FM chodzi znosnie (ustawienia lig ponizej), ale sam komputer mnie wkurwia. Bateria miala trzymac do 1000 cykli, a mam niecale 500 i jej pojemnosc wynosi jakies 60%, co jest kurwa nieporozumieniem. Nastepny komputer to raczej nie bedzie macbook.

Obecny to taki

 

Zrzut ekranu 2020-02-14 o 17.06.17.png

Zrzut ekranu 2020-02-14 o 17.07.17.png

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

No to delikatnie mocniej niż u mnie - u mnie procek 1,4, a grafa to 5000. O baterii Ci pisałem, faktycznie masz coś jebnięte z nią.

 

@ajerkoniak czemu nie podsyłasz nam takich przyjemnych zdjęć? To od mojego kumpla kucharza z Oslo :kekeke: 

 

86382557_849040062237114_5793475918081032192_n.jpg

 

Bardzo ładne, zazdroszczę ^^

 

Ja mam takich trochę klasycznie, po bożemu, z cukiniami i bakłażanami

7 minut temu, Hajd napisał:

Gram na kulkach, FM chodzi znosnie (ustawienia lig ponizej), ale sam komputer mnie wkurwia. Bateria miala trzymac do 1000 cykli, a mam niecale 500 i jej pojemnosc wynosi jakies 60%, co jest kurwa nieporozumieniem. Nastepny komputer to raczej nie bedzie macbook.

Obecny to taki

 

Zrzut ekranu 2020-02-14 o 17.06.17.png

Zrzut ekranu 2020-02-14 o 17.07.17.png

 

Ja mam podobną ilość lig, ustawienia grafiki na minimum i gra się lajtowo. Tylko jest znacznie głośniejszy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

Macbook to raczej nie jest komputer do gier :).

 

2:0 z Getafe, wielki Antow oczywiście strzelił, jak i Redondo.

 

Mój "komputer do gier" ma już 7 lat i dysk HDD, więc używam go tylko i wyłącznie do grania w CS-a ;) Pomijam już zepsutą matrycę, która przypadkiem wpadła na myszkę :roll: A do gier mam teraz konsolę, więc nie będę kupował nowego kompa tylko pod FM-a. Przeszło mi to przez myśl, bo ten maczek już trochę leciwy jest (kupiłem go z poprzedniej firmy za 200 zł, genialny deal :D), ale stwierdziłem, że jak pójdę gdzieś znów na etat, to i tak dostanę jakiegoś nowego kompa pewnie, to nie ma sensu samemu inwestować.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Vami napisał:

No ja gram na moim stacjonarnym z bodajże 2005 roku? I jadę na wszystkich ligach.

 

INqg5cR.png

 

Mój syn odziedziczył talent po ojcu. Na nic światowej sławy trenerzy - rasowy ofensywny pomocnik :wub: Te liczby :D

ZTCP to ten Twój komputer w 2005 roku mógł się równać tylko z tymi z NASA - taki byl z niego potwor :D

Odnośnik do komentarza

A mój maczek po niepomyślnej diagnozie w autoryzowanym serwisie (płyta główna do wymiany, bo komp na nic nie reaguje) poszedł do kumpla, który po rozkręceniu stwierdził, że serwis nawet go nie rozkręcił. Kumpel sprawdził jakieś podstawowe rzeczy, powiedział, że więcej sam nie da rady i zaproponował wysyłkę do zaprzyjaźnionego serwisu, który już mu kilka maców zrobił i cisza na razie :(

 

Ogólnie chyba wolę konsumować treść na tablecie, więc jeśli Macbook padł, to może jakiegoś iPada kupię :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...