Skocz do zawartości

Nawalona Marynia pisze do swojego pracodawcy 567 nocnych maili o treści: "krzyhu gdezie jeste5"


krzysfiol

"krzyhu gdezie jeste5"  

43 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Btw. ja po awansie Boltonem do Championship straciłem dzięki działaniom zarządu trzech ważnych wychowanków a para stoperów nie chciał przyjść na kolejne wypożyczenie i na razie szoruję dno :) Główny problem: tracę masę bramek po dośrodkowaniach i strzałach głową :/ Zjebałem, bo najpierw zacząłem szukać zastępstwa dla sprzedanych, wydałem większość hajsu i dopiero wtedy ogarnąłem, że nie mogę przedłużyć DC.. Główni budżetowi kandydaci odmówili transferu, rezerwowi wypożyczeń i zostałem z mocno niezadowalającym zaciągiem na kluczowej pozycji. Liczę, że jak atak mi się zgra to może damy radę wytrzymać do okienka transferowego bez dużej straty do miejsca dającego utrzymanie :(

 

Miałem dziś jechać do rodziców, ale serwis zdążył naprawić mi auta, więc... będzie FMowanie :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kuab napisał:

Mnie w tej calej dramie bawi najbardziej to, ze stawia sie zero-jedynkowy wybor miedzy finansowaniem telewizji publicznej a leczeniem dzieci, tak jakby nie mozna bylo zrobic obu. W porownaniu do leczenia dzieci w zasadzie kazdy wydatek moze sie wydawac nic nieznaczaca blahostka.

po co dawać hajs na leczenie dzieci, przecież kibole zbioro

albo Owsiak

:keke:

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

Podoba mi się ta taktyka Vamiego, wyprubuję ją w moim Burnley. Ciekawe, czy Jack Cork i Ashley Westwood odnajdą się w takim futbolu xD

 

Zmieniłem jednego Mezzalę na Advanced Playmaker (Support).

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hajd napisał:

wyprubuję

kurwa co ja napisalem xD

 

O, akurat za kilka dni moja ekipa jedzie na Goodison, idealny moment do sprawdzenia tej taktyki. Szkoda, że przez jebany work permit Lautaro Martinez musiał iść na wypożyczenie : |

Odnośnik do komentarza
  • Hajd zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...