Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Misiek napisał:

Cholera, zawsze jak umiera/ginie jakiś celebryta to ludzie/media wrzucają różne filmiki jak to przeprowadzał kaczki przez ulice, czy coś. Zawsze mnie to bawi. Szkoda gościa, jak każdego człowieka, ale mediom/ludziom to zawsze szkoda najbardziej tych co się dobrze klikają...

 

Ciężko żeby media nie informowały o śmierci wpływowej osoby. Ludziom szkoda z tego samego powodu, wpływ takich postaci jest ogromny, nie wiem co ma w tym bawić.

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

 

Ciężko żeby media nie informowały o śmierci wpływowej osoby. Ludziom szkoda z tego samego powodu, wpływ takich postaci jest ogromny, nie wiem co ma w tym bawić.

Oki, można informować, można zrobić kompilację najlepszych zagrań, ale teraz się pojawiają filmiki, że ostatnio jakiś wypadek był i pomgał, itd. Jakoś te wszystkie pleciugi wtedy o tym nie pisały (albo z jakiegoś powodu przeoczyłem).

Odnośnik do komentarza

Wątpię by nie pisały, ale pomijając to to w sumie zrozumiałe, że nie będą go pokazywać od strony sportu bo i nie tylko to na niego się składało.

 

Mnie męczy jak czytam rzeczy typu:

 

- codziennie giną ludzie, o co chodzi?
- nawet nie znałem gościa

- A w 1938 zrobił to i tamto

- I tak jest lepszy/gorszy od xyz

 

Tak jakby nie można było po prostu siedzieć cicho skoro człowiek zginął.

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Vami napisał:

W sensie wpierdol?

Ja bym po takich 6 meczach wyjebał kompa przez okno ;)

no tak, wpacki. ale jest kogo ścigać :D no i jak już przegonię kogoś z tej ekipy, to może przejdę do jednej z nich, przy okazji ściągając jakiegoś magika z obecnego składu Boavisty :)

 

w każdym razie - zajawka kipi gęsto!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, SZk napisał:

@Vami chyba wykrakales:

 

 

 

Jakub Wencel. (1991) Student filozofii na Uniwersytecie Warszawskim

 

To było więcej niż pewne. Spierdolenie, antyludzkość, zawiść i nienawiść do jednostek "bardziej" niż masa to esencja lewackiego myślenia. Dlatego helikoptery są potrzebne do zrzucania tego ścierwa w głąb oceanu, a prywatne nierejestrowane karabiny maszynowe do organizowania milicji oddolnej aby bronić sie, jak przejmą władzę.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi wariatów na deskach to polecam: X Games Knuckle Huck 2020

 

Uciąłem początek, bo gadali o Kobim i jego śmierci, a potem o jeszcze o jakiś pierdach.

 

Dla tych którzy nie wiedzą. Knuckle Huck jest świeżą dyscypliną na X Games, ale taką, która wg mnie wnosi bardzo dużo, bo jest niejako powrotem do korzeni, czyli do robienia pojebanych rzeczy. Nikt nie dąży do wykręcenia 100 punków jak w slopestyle'u czy Big Air, tylko do zrobienia najbardziej pojebanego przelotu nad bulą :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...