Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ja najbardziej lubię dodawać dobrą kiełbę i krewety z mieszanką kreolskich przypraw. Co prawda jest niemożebnie ciężkie danie, a każdy gryz zatyka arterię aaaaale jebać

Polaczenie czerwone mieso + owoce morza to jedno z najbardziej niedocenianych, bardzo lubie

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rise of the Tomb Raider, część 2.

 

OK nie dość że głupie, to jeszcze ma wyjątkowo słabe i zjebane skrypty. Od godziny męczyłem się w jednej lokacji, która rzucała na mnie dwóch tankowych żołnierzy i obstawę. Problem w tym, że nie zebrałem amunicji po poprzednim starciu, a nie wiedziałem że przekraczając pewien punkt wjebie się w autosejwy i check point. 

Godzina próby przejścia jednego miejsca. Wkurwiłem się, postanowiłem to zrushowac. Jakimś cudem przeżyłem bieg, przekroczyłem nowa niewidzialna linie skryptu, zdrowie mi się odnowiło, wszyscy wrogowie za moimi plecami zniknęli (haahahahh), teraz mogę tam wrócić i pozbierac gadżety. 

Boże jakie to jest złe... :roll:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, ajerkoniak napisał:

Sprawdzaj miękkość makaronu i jak będzie się mleko kończyć, a makaron będzie dalej twardy to zawsze możesz trochę mleka dolać ;) najważniejsze żeby była konsystencja odpowiednia i makaron ugotowany.

Dobrze go zrozumiałem, że najpierw niech się to mleko zagotuje z makaronem a potem przykręcić ogień?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ajerkoniak napisał:

Kurde, w sumie chciałem sobie sprawić w końcu bo dobrze się bawiłem na jedynce :/ ma to jakikolwiek plusy?

Mnie jedynka bardzo się podobała. Tutaj niby wszystko jest to samo plus trochę więcej, ale to zupełnie nie współgra. Przede wszystkim to co w 1 było fajne czy zaskakujące tutaj no po prostu jest i nie robi żadnego efektu. Syberyjska lokacja jest dość męcząca, fabuła, jak wspomniałem, imho beznadziejna (na dobrą sprawę to nie wiem o co w niej chodzi, bo nie potrafię się zaangażować), problemy z płynnoscia prowadzenia rozgrywki już wspominałem, nawet strzelanie nie jest fajne, bo system osłon jest tragiczny (ciężko powiedzieć jak on działa, to znaczy raz zaskoczy, raz nie), pierwsze granaty, jakie znalazłem, to po używaniu ich na okrągło w lokacji, która właśnie powtarzałem przez godzinę, mogę powiedzieć, że ich działanie (pole rażenia i obrazenia) jest prawdopodobnie losowe. Nawet eksploracja jest taka sobie :(. Ja (niestety) kończę gry, jak już je zacznę, i dwójkę też skończę dlatego, bo w trzeciego TR-a także zagram. Normalny człowiek pewnie by to rzucił w pizdu.

 

A... i ten pieprzony crafting wymagający mini grindu zbierania surowców. Jak ja kurwa nienawidzę wsadzania wszędzie craftingu, gdzie jest to zupełnie niepotrzebne. Jedna z najbardziej wkurwiających mnie mechanik we współczesnych grach :/

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Kurczę, tak o tym FM-ie cały czas nawijacie... Może by coś odpalił, zwłaszcza że dorzuciłem 8 GB RAM, więc nie powinno być zamulania. 

 

A co do jedzonka - ja się biorę za coś, co się zwie makaron penne zapiekany z puree kalafiorowym oczywko Thermomix style :D. 

Odnośnik do komentarza

Po to właśnie uprawiam sport, żeby móc wpierdalać takie dobre rzeczy. <3 A propo sportu, właśnie przebiegłem 12,5km, życiówka. Kondycha na tyle dobra, że mógłbym i więcej, ale niestety nogi nieprzygotowane, w sensie łydki lekko ciągną, no i zrobił mi się odcisk na prawej stopie. :keke: 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Counter napisał:

Po to właśnie uprawiam sport, żeby móc wpierdalać takie dobre rzeczy. <3 A propo sportu, właśnie przebiegłem 12,5km, życiówka. Kondycha na tyle dobra, że mógłbym i więcej, ale niestety nogi nieprzygotowane, w sensie łydki lekko ciągną, no i zrobił mi się odcisk na prawej stopie. :keke: 

Nieźle żeś się usportowił. Zaraz spodni na siebie znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...