Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie. U18 wygrało ten biedapuchar, a U23 przejebało z Chelsea po karnych w ćwierćfinale. Mój syn oczywiście nie pomógł. Kurwa. Szef pionu młodziezy uważa Mariusza za beztalencie. Powiedział, że przy dobrych wiatrach może grać w Conference. No chuj. Czyli w sam raz na Ekstraklasę XD

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Vami napisał:

me_who widzę FMowe morale dziś wspóldzielimy ;)

No kurwa Księżyc coś knuje, no nie ma chuja. Jak wpływa na przypływy to i na loady w FM

 

Dla podniesienia na duchu kupiłem se do FCN  McGregora (5M, przeceniony przez Celtic z 10,25) i Maneę z Sociedad (1,8M, przeceniony z 3,7M - ale też kontuzjowany do października)

 

McGregora to nie wiem gdzie wcisnę, ale grzech było nie brać, w Celtiku grał niewiarygodnie, a gram podobną taksą. Manea jak będzie zdrowy to jest olbrzymi progres na prawej obronie.

Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę z kolei, że Maguire, Son i van Dijk kończą kontrakty, bo dziady miały być wzmocnieniem, a okazały się chujem.

Natomiast absolutnie liderem drużyny jest Sander Berge, który zaczyna w Genk. Polecam każdemu. Genialny MC.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Vami napisał:

A zobacz z ciekawości gdzie Berge pogrywa.

Zaczął piąty sezon w Genk, jest absolutnie podstawowym graczem, wyceniany na 14,5M €

Musi mieć wysoką lojalność, bo zarabia fenigi, 13,5k/week co jest rzadko spotykane przy graczu z taką wyceną*

 

* - chyba, że to norma w Belgii :-k 

Odnośnik do komentarza

Odnosnie tego Red Bulla co dzisiaj pisaliście to w 10 lidze angielskiej jest fantastyczny klub - Jersey Bulls FC, założony w 2018 roku i chyba jedyny klub na wyspie.

 

Gdzieś w piramidzie jest też Guernsey FC. No i St. Helens - zgaduję, że to największe miasto w ligach 5-10.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, lad napisał:

Odnosnie tego Red Bulla co dzisiaj pisaliście to w 10 lidze angielskiej jest fantastyczny klub - Jersey Bulls FC, założony w 2018 roku i chyba jedyny klub na wyspie.

 

Gdzieś w piramidzie jest też Guernsey FC. No i St. Helens - zgaduję, że to największe miasto w ligach 5-10.

Z tych takich brytolskich odmętów to najlepsza jest dwu zespołowa liga Wysp Scilly.

 

Edyta: większe jest Wrexham w Conference (149k wg Wiki) no i York z Conf North (209k)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...