Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jakiej szybkości gry oczekujesz. To jest subiektywne. Wiesz, ja w FM zawsze gram w tle. Robię coś na kompie,  FM w okienku. Nie wyobrażam sobie grać na full screenie, itd. Zresztą przy mojej absolutnej dekoncentracji nie jestem w stanie na niczym skupić uwagi na dłużej niż nanosekundę, więc mam milion miniaturowych okienek i w każdym robię co innego. Tu FM, tu jakiś serial, tu forumek, tu coś jeszcze...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Pulek napisał:

wczoraj posiedziane do 5, rozegrałem prawie pół sezonu Charleoi i nie wygrałem żadnego meczu:) piękna jest to gra. dzisiaj sobie pewnie zacznę kimś nowym, bo dotarło do mnie, jak pojebane są zasady w Lidze Belgijskiej :roll: aaa i dodam, że mówię o PES2020 ;) 

 

dzień dobry się z Państwem!

A ja siedziałem do trzeciej i zagrałem tylko dwa mecze Puszczą. Nie strzeliłem żadnego gola.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, tio napisał:
Godzinę temu, Pulek napisał:

wczoraj posiedziane do 5, rozegrałem prawie pół sezonu Charleoi i nie wygrałem żadnego meczu:) piękna jest to gra. dzisiaj sobie pewnie zacznę kimś nowym, bo dotarło do mnie, jak pojebane są zasady w Lidze Belgijskiej :roll: aaa i dodam, że mówię o PES2020 ;) 

 

dzień dobry się z Państwem!

A ja siedziałem do trzeciej i zagrałem tylko dwa mecze Puszczą. Nie strzeliłem żadnego gola.

Przez 20 sekund próbowałem skumać, jakim cudem grasz Puszczą Niepołomice w PES2020... no, ale ok, to forum FM ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, jak kiedyś dostałem jakiegoś warna za napisanie o zwycięstwie Małysza (skakał jako ostatni), co jeden taki interpretował jako livescore, a ja nie jako livescore, bo skoro wylądował to już po konkursie :D Nawet nie pamiętam jak się ta zadyma wtedy skończyła :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...