Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

Jeszcze nie, pewnie jakoś w przyszłym tygodniu się uda, can't wait.

@Reaper potwierdzasz?

82381970_613047282863317_962454548436221952_n.jpg

 

Dokładnie takiego labradora mieli moi znajomi. Gdy mój spaniel (rip) zaczął go oszczekiwać, to z przerażenia prawie przewrócił właściciela próbując na niego wejść.

Odnośnik do komentarza

Predzej you mess with labbo you get a huggo :P moj pies jest przecudny, 40 kg mega slodziaka :)

2 godziny temu, lad napisał:

Ja też napierdalam browary. Aktualnie Netflix, ale jak żona pójdzie spać to wjeżdża FM :D

Najlepsze jest to, ze nikt inny nie pisal, ze pije piwo :kekeke: Chetnie bym do Ciebie dolaczyl, ale to daj jeszcze kilka godzin, bo tutaj 6:30 rano ;)

 

A przede mna ciezki dzien. Poza zakupami i obiadem w knajpie, caly dzien czeka mnie to:

 

20200118_074911.jpg

  • Lubię! 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko powiedzieć, że nie wiem jak pan Kojima to zrobił, ale latam jak debil z paczkami, żeby dostać więcej gwiazdek i lepsze gadżety, żeby szybciej dostarczać inne paczki xd

 

I nie wiem czy to dlatego, że akurat robię to ziomkiem, którego gra pan Reedus czy całość jest tak pomyślana, że to po prostu działa.

 

Ale muszę się ogarnąć i pchnąć fabułę do przodu :-k

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.01.2020 o 18:54, jmk napisał:

@Mauro wiedziałeś, że jest coś takiego jak GlutenDetect? Próbowaliście to kiedyś?

 

Sorry, zapomniałem Ci odpowiedzieć. Tak, znam i stosowaliśmy. Test po spożyciu wykrywający gluten z moczu. Bo jest jeszcze z kału i ma większą wykrywalność, ale grzebanie w kupie to jednak too much :D Jest jeszcze test gluten detect, który bada jedzenie, czy zawiera gluten, ale to jest już zbyt skomplikowane i moim zdaniem zawsze będa niedoskonałe wyniki, bo trzeba to jedzenie doprowadzić do formy rozpuszczalnej w wodzie i to jest mega trudno zrobić. Ten, który my stosowalismy to jest dobra rzecz na poczatku diety, jak nie jestes pewny, czy to co zjadłeś jest czyste. Dawno nie korzytstaliśmy, ale na poczatku to była dobra rzecz do obczajania miejsc albo jakoś konkretnego jedzenia czy faktycznie jest bezglutenowo

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

@Perez jakas okazja moze sie zbliza?

 

W najblizszy piatek mam przeglad instalacji gazowej, tak ze jak bedzie wszystko OK to chyba mozna delikatnie to oblac ;). 

 

A tak powaznie to i ja ten rok grzecznie (nawet Sylwek bezalkoholowo). Wszelkie piwka w domu do meczu/konsoli odstawione, u tescia tez ostatnio bez alko. Ot, w piatek byl wyjatek, bo spotkanie redakcyjne planowane od roku doszlo do skutku, ale tez kulturka - kilka piwek, ze dwa driny. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

wczoraj posiedziane do 5, rozegrałem prawie pół sezonu Charleoi i nie wygrałem żadnego meczu:) piękna jest to gra. dzisiaj sobie pewnie zacznę kimś nowym, bo dotarło do mnie, jak pojebane są zasady w Lidze Belgijskiej :roll: aaa i dodam, że mówię o PES2020 ;) 

 

dzień dobry się z Państwem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...