Skocz do zawartości

Telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

W Maryni o TV pisałem, ale za bardzo się na tym nie znam. Nie mam wielkiego pokoju i nie wiadomo ile miejsca w pokoju w Poznaniu, więc myślałem raczej o 40 calach. Standardowej TV oglądam mało, więc to raczej pod Netflixa + podłączenie laptopa oraz konsoli. Takie coś będzie dobre: http://www.x-kom.pl/p/308435-telewizor-33-43-samsung-ue40k5500-smart-fullhd-400hz-wifi-3xhdmi-usb.html ?

Odnośnik do komentarza

W Maryni o TV pisałem, ale za bardzo się na tym nie znam. Nie mam wielkiego pokoju i nie wiadomo ile miejsca w pokoju w Poznaniu, więc myślałem raczej o 40 calach. Standardowej TV oglądam mało, więc to raczej pod Netflixa + podłączenie laptopa oraz konsoli. Takie coś będzie dobre: http://www.x-kom.pl/p/308435-telewizor-33-43-samsung-ue40k5500-smart-fullhd-400hz-wifi-3xhdmi-usb.html ?

bedzie spoko, jaka masz odleglosc do tv w pokoju?

 

Ile to kosztuje i jak to się w ogóle ustawia? Taki leszcz komputerowy jak ja sobie z tym poradzi?

 

Chyba po prostu wezmę sobie telewizję z NC+ i będę musiał się pożegnać z Simpsonami oraz Przyjaciółmi na weebie :(

można myslec o RPI, pytanie czy to chcesz miec tylko do tego weeb czy np. dysk sieciowy i torrenty też wykorzystasz? (sciagasz na podlaczony do maliny dysk), jezeli tylko ten webb.tv to opcja zovalika wyglada imho rozsadniej koszt malinki to pewnie kolo 300 ziko za sprzet, kable obudowe, zasialcz, karte. sa tutki w necie, wiec sobie poradzisz, zawsze mozna na forum podpytac ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...