Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

BTW. @Scorpio ponarzekalem wczoraj trochę i po tym meczu z Mariners mam chyba jak do tej pory najlepszy okres, jeśli chodzi o skuteczność na kiju w karierze. Ostatnie 10 meczów to ok 0.320 :)

, a średnia z całego sezonu podskoczyla z 0.205 na 0.230. Póki co daję nawet radę na HoF+ :)

 

@Pulek

nic tylko usiąść i płakać ;)

 

A jeszcze wracając do widocznego na zrzucie meczu przeciwko Astros, to chyba żadna drużyna nie wbila mi w serii tyle HR. Lokomotywa na stadionie Astros chyba zrobiła rekord jeśli chodzi o liczbę wyjazdów :roll:

Odnośnik do komentarza

No i dupa. Pisałem, że wróciłem do HoI IV, zacząłem na modzie Kaisserreich, gdzie Niemcy wygrały I WŚ. Zacząłem Argentyną, po zjednoczeniu kraju, podbiciu lewaków na południu, Chile, Boliwii, Peru  i nie pamiętam czy już zająłem Ekwador czy dopiero się szykowałem - wyszło uaktualnienie do HoI IV, przez który mod nie działał -.-. Jak zrobili aktualkę moda to nie działało spolszczenie do niego i wtedy odpuściłem granie, ale jednak chciałem grać, więc przeszedłem na angielski i... okazało się, że nie pogram, bo zapis był na innych wersjach modów rozpoczynany :/ 4 lata w grze w pizdu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja myslalem, ze znow mi cos odwala, bo rozkminialem czy nie wziac konsoli ze soba do Azji. A tu nagle zona sama to zaproponowala :kekeke: to byl dobry ruch wkrecic ja w Overcooked.

 

Ale i tak najwiekszy hit byl taki, ze widziala jak jej kolezanka gra w W3 i teraz stwierdzila, ze moze sama pogra :o ale to akurat rodzi konflikt, bo przeciez ja w to gram i jeszcze daleka droga do skonczenia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Mój sezon w White Sox w pigułce

 

1. Mało co tak wkurwia jak przeciwnik w taki sposób ściąga puszczonego przez Ciebie mocnego szczura, który oczywiście kończy się Double Playem :/

 

2. Dzień jak co dzień dla White Sox. Zwracam uwagę na wynik i dopiero który jest inning :roll:

 

1.

IMG_20200105_173714135.jpg

 

2.

IMG_20200105_173655699.jpg

Uuu... grubo. U mnie Red Sox mają wciąż sporą przewagę (jestem po meczu gwiazd) ale prowadzimy w Wild Card, wiec nadzieja jest.

 

U mnie kręci się wokół .260 ale generalnie jest postęp wobec poprzedniego sezonu. Poziom zazwyczaj lata mi między veteran+ a allstar+. Młoda poszła spać, więc właśnie zaraz idę pograć. A później the Hunter Call of the Wild i strzelanie do zwierząt ;)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Scorpio napisał:

Uuu... grubo. U mnie Red Sox mają wciąż sporą przewagę (jestem po meczu gwiazd) ale prowadzimy w Wild Card, wiec nadzieja jest.

 

U mnie kręci się wokół .260 ale generalnie jest postęp wobec poprzedniego sezonu. Poziom zazwyczaj lata mi między veteran+ a allstar+. Młoda poszła spać, więc właśnie zaraz idę pograć. A później the Hunter Call of the Wild i strzelanie do zwierząt ;)

Ja jestem po pierwszym tygodniu września i mam już oficjalne dożynki. Sam sztab szkoleniowy zrobił naradę, gdzie poinformował żeby teraz tylko już cieszyć się gra ;) (i wszystkie staty do końca sezonu maja boost x2 :)) 

 

Lubisz siedzieć godzinę w krzakach? ;) Dawno nie grałem w Huntera, jakie to jest dobre :wub:

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, schizzm napisał:

Lubisz siedzieć godzinę w krzakach? ;) Dawno nie grałem w Huntera, jakie to jest dobre :wub:

Zakochalem sie w tej grze ostatnio. Siedzenie w krzokach i czekanie aż przyjdą daniele - no dawno mnie tak gra nie relaksowala :) Czaiłem się na te daniele drugi dzień (mialem ubic 2) a tu nagle całe stadko wychodzi z kukurydzy. Piękna sprawa :) Dzisiaj nawet trudniej - łuk i lis rudy. Dziady sa strasznie czujne :/

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...