Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

W 2019 r. w Katowicach jednemu z dzieci nadano imię Wiedźmin. Byli też Merida, Sofija, Alp i Horyw. Kierownik USC odmówił natomiast rodzicom, którzy chcieli nadać swym dzieciom imiona: Joint, Koka, Pipa, Nutella, Rambo, Nirvana czy Batman

 

 

Odnośnik do komentarza

ZUS jest niepodrabialny. Po otrzymaniu wyroku wysłałem do nich już prośbę o obniżenie zadanej kwoty z wyjaśnieniem, dlaczego uważam, że taka kwota jest niesprawiedliwa i jaką mam sytuację zdrowotna. Odpisali, że w związku z moim pismem czekają na zwrot akt z sądu. To chyba w listopadzie było.

 

No i wczoraj dostałem od nich kolejne pismo, gdzie są dwa obszerne formularze, o sytuacji materialnej np. tabela spisu posiadanego mienia ruchomego RTV agd i zdrowotnej. I w liscie, który nadano 30 grudnia, że mam dostarczyć odpowiedź: 2 stycznia 2019.

Nawet, jeśli to literówka i miał być 2020 to i tak to zadanie niewykonalne. Albo nie trolluja (list nie był polecony)i to konflikt tragiczny ;) albo dalej nie zważają na burdel, daty itp.

Odnośnik do komentarza

Kwota niesprawiedliwa =/= wyrok niesprawiedliwy.

 

Also

 

>Bądź liberałem;
>Hurr każdy musi polegać na sobie durr wincyj wolności wincyj!

>O, wpadło więcej hajsu, najs;

>Ups, wpadł niekorzystny wyrok, smutnazaba.jpg

>Kapitanie państwo, kapitan przyzna ulgę, nie?

>Ja nie mam, jestem potrzebujący, to co mam idzie na budowę nowego domu;

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać krytykom dwubiegunowego sposobu prezentowania poglądów politycznych, że mają rację. Nie ma jednej osi "prawica/lewica". Nie ma w ogóle żadnej osi. Jest okrąg. Okrąg, na którym w jednym punkcie "coś ci się udało bo miałeś szczęście" wyborca Konfederacji i liberał spotyka się z soyboyami z Razem.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Tak właśnie było.

 

Nie będę się tłumaczył komuś takiemu jak Ty.  Mimo to życzę Tobie, abyś w życiu miał dalej takie szczęścia jak masz.

 


Ale dlaczego szczęścia? Przecież Gacek to sobie wypracował. To, że nie ma tych wszystkich chorób, to żadne szczęście, tak po prostu zazwyczaj jest. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...