Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, krzysfiol napisał:


Stąd się bierze siła Kurucsa, on czerpie z sił witalnych konsoli i później odpala się w najmniej potrzebnym momencie :/ 

Ale bym sobie tak ograł Pelicans sterowanymi przez osobę obok, i to jeszcze w takim crunchtime, dwoma przechwytami na środku boiska... ;)

 

Wszystkiego najlepszego Pan @Reaper :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Bebok napisał:

Za to powinna być kara ograniczenia wolności. Proste.

 

W małym miasteczku policjant który wysłałby za kraty takiego kogoś chyba zostałby zlinczowany. To się wydaje proste. 

Wszystkiego, @Reaper

Najważniejszy komponent forumowej duszy od kilku lat :)

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2019 o 22:50, Reaper napisał:

Zona ze szwagierka wymyslily, ze chca grac w Playstation, jedyna gra jaka mam dla nich to Overcooked, no to lecimy. Ogolnie chyba pierwszy raz w zyciu trzymaja pady w reku :roll: wszystko wytlumaczone co i jak, ale patrze, ze jakos nie potrafia nic zlapac, dziwnie sie ruszaja itd, mowie o co chodzi? Patrze im na rece, a one uzywaja tylko prawego kciuka do przemieszczania sie prawym analogiem i naciskania guzikow :iksde: no to zacznijmy of podstaw, lekcja 1: Jak trzymac pada...

Jak jeszcze byłem w związku dziewczyna uwielbiała tą grę. Ja byłem sceptycznie nastawiony uznając, że to ma jakąś taką 'monopoly aurę'. Dałem się namówić jak dwójka znajomych przyjechała i... byłem jedyną osobą ryczącą wręcz ze śmiechu podczas gdy reszta sięsrogo wkurwiała. Uwielbiam tą grę :keke: te faile tam są zbyt epickie, aby się wściekać :D 

 

Edyta dodaje spóźnione 100 lat :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...