Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Meler napisał:

Mi się pierwszy odcinek bardzo podobał, ale ja mam podobną opinię jak Hyde o współczesnych oglądaczach, czytając te recenzje i opinie to mam wrażenie, że jestem skrajnym prostokiem :)


"Na sztuce to ja się wybitnie znam, czytam Chopina, Sienkiewicza gram...ja to nie cham..."

 

Ja też po pierwszym odcinku, i poza historią Cintry

niepotrzebnie rozwleczona walka o Cintrę, ale rozumiem, że jakoś trzeba było wprowadzić Ciri i ludziom nieznającym historii to pokazać, poza tym widać wspomniane braki budżetowe

to mi się bardzo podobało. Fajne ujęcia i montaż, do tego hiper budżetu nie trzeba. Geralt bardzo na plus, Ciri też.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, jmk napisał:

Teściowie mieli wypadek samochodowy :/ Szczegółów jeszcze nie znam, dopiero będziemy jechać dzisiaj do nich, ale było to na wojewódzkiej drodze, koleś zapierdalał na czołówkę i teściowa w ostatniej chwili zjechała, wybuchły poduszki w ich samochodzie, ale teść uderzył głową w boczną szybę.  Chyba ktoś wezwał służby, karetkę itp. Koleś uciekł, chyba ktoś go gonił i zgłosił, bo policja go złapała, był kompletnie pijany.

Na razie mówią, że nic im nie jest, ale przerażeni są.

 

Jechal szybko ale bezpiecznie?

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, kolek23 napisał:

Mogę powiedzieć, że oficjalnie zaczynam święta. Siedzę u mamy na kanapie i gram w kulki :D

 

Sugeruje nie uzywac tego zwrotu wsrod osob, ktore nie wiedza co to FM ;). 

 

U mnie dzisiaj porzadki, pakowanie i jutro z rana wyjazd do rodzicow. Ambitny plan ograniczyc net, dlatego chyba wezme Xboksa i cos do czytania :D. A, no i Watahe moze bym zerknal, tak zachwalana.

Odnośnik do komentarza

Wiedźmin bardzo fajny. W pierwszym odcinku z obsady najlepi zdecydowanie wypadła Renfri, a największe rozczarowanie Ciri. Inna sprawa, ze mi ona nie pasowała już od czasu podania obsady. Będę miał z przekonaniem się do niej potężne problemy.

Highlight odcinka to zdecydowanie starcie w Blaviken :clap: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Ja nie śledziłem za bardzo wcześniej wieści na temat obsady itp, ale po zobaczeniu Triss (i gry tej aktorki), to mi wszystko opadło :(

Gdyby tylko netflix mogl wejsc ludziom do glow i zrobic Triss zgodna z ich wyobrazeniami...

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kup konsolę mówili, wkładasz płytkę i grasz mówili, a tu uj bo aktualizacja systemu i bez niej nie wpiszę się do PSN, a bez wpisania się do PSN nie widzi dlcków w Odyssey :lol:

 

Tak, wiem. Kwestia kilkunastu minut raptem, ale i tak irytuje :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...