Skocz do zawartości

Marynia ulepiła 565 pierogów na wigilię


Reaper

Czego nie może zabraknąć na wigilijnym stole?  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, kolek23 napisał:

Jak się ma szczęście, to się ma :)

 

Pamiętacie jak ostatnio opowiadałem o kumulacji napraw i rachunkach za serwis auta? No to dziś byłem z narzeczoną w jednej z najlepszych restauracji na Litwie, zjadłem cudowną, 6 daniową kolację, do tego dobre wino i w ciągu 2 godzin zero smartfonów, tylko uśmiechy, rozmowa. Pięknie po prostu. Co ma samochód do tego, pytacie? Jak wyszliśmy z knajpy zobaczyłem, że wyjebali mi szybę i podpierdolili nawigację, radio i kamerkę. Parkowanie na ulicy, kamer brak. Badum tss.

O kurwa, sorry, że to powiem, ale w tym momencie zrobiło mi się trochę lepiej. A to dlatego, że ktoś w weekend ukradł mi lusterko. Najgorsze jest to, że było chromowane i już takiego nie dostanę. No ale przy twojej przygodzie to blednie zupełnie, bo ja za całość naprawy zapłaciłem 310 zł.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem jutro jechać do domu, ale padłem ofiarą swojej własnej kampanii reklamowej. Przez ostatnie 3 tygodnie pracowałem razem ze swoimi ulotkarzami zapierdalalem jak beduin z ulotkami, plakatami i wszystkimi innymi materiałami co przyniosło taki efekt, że mam jeszcze 4 umówione spotkania na poniedziałek 23 grudnia i w sumie teraz źle się czuję z tym, że przehnadlowałem rodzinę za umowy xd.

 

No ale wykręcę 3/4 wyniku całego mojego zespołu, który płacze że miesiąc taki krótki, ludzie nie dzwonio i się zwalniam :(

 

No ale dojadę na wigilię z poczuciem spełnienia swojego obowiązku i sowitą wypłatą w perspektywie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...