Ronin Posted October 6, 2007 Share Posted October 6, 2007 Jak wszyscy wiemy FML to najnowszy projekt SI, przeznaczony głównie dla miłośników gry w sieci. Tak się składa, że zostałem jednym z beta testerów. Czy ktoś na tym forum oprócz mnie jest beta testerem FML? Mnie osobiście ta gra bardzo pozytywnie zaskoczył. Widać, że SI bardzo dobrze przemyślała ten projekt. Już od początku gra jest intuicyjna i raczej nie da się w niej zagubić. Cały czas jest polepszana, co każdy beta tester na pewno zauważył. Jeszcze niedawno silnik meczowy nie zachwycał, jednak w tej chwili prezentuje się bardzo dobrze. Jestem pewien, że będzie to bardzo dobra gra. Nie wiedziałem, gdzie umieścić ten temat, bo nie ma subforum Football Manager Live. Jeżeli jakiś admin lub mod uzna, że ten topic bardziej pasuje gdzie indziej, to niech go tam przeniesie. Quote Link to comment
Finleyek Posted October 7, 2007 Share Posted October 7, 2007 Mam pytanie, skoro jestes testerem Ja w Czwartek dostalem maila, ze chca mnie jako testera (nowa pula), w Piatek ja wypelnilem i dostalem maila zwrotnego, ze "Thanks for filling out our survey. We'll be in touch soon." Po jakim czasie dostales odpowiedz na ankiete ? Z gory dzieki za odpowiedz Quote Link to comment
Ronin Posted October 7, 2007 Author Share Posted October 7, 2007 Gdy ja zostawałem beta testerem żadnych ankiet do wypełnienia nie dostałem. Przesłali mi tylko informację, że dołączam do beta testów FML. Widocznie teraz coś się zmieniło. Quote Link to comment
Sensei Posted March 26, 2008 Share Posted March 26, 2008 No ja również się załapałem, dziś przyszedł mail...Ide zobaczyć jak to wygląda. Quote Link to comment
Counter Posted March 26, 2008 Share Posted March 26, 2008 A ja mam pytanie takie do beta testerów. Czy są znane mniej więcej wymagania internetowe w FML? Quote Link to comment
fl0dA Posted March 26, 2008 Share Posted March 26, 2008 hmm też zostałem testerem, mam neta 1MBit i jest nieźle czasem zdarzają się przestoje ale to z winy servów bo nie tylko ja takowe posiadam, ogólnie gra się ciekawie jeszcze nie do końca zrozumiałem kwestie kontraktów ale jest fajnie Kto jeszcze gra ? Quote Link to comment
Counter Posted March 26, 2008 Share Posted March 26, 2008 Nie no, bo ja mam neta 56kbps i zastanawiam się czy dałoby radę zagrać ;P Quote Link to comment
fl0dA Posted March 26, 2008 Share Posted March 26, 2008 hmm jeśli zaciśniesz zęby to w sumie dasz radę, a tak poważnie to chyba wszystko pobiera się w czasie rzeczywistym z neta, mój folder z FML waży coś koło 40MB reszta wyświetla się tak jak stronki w necie, czasem szybciej czasem wolniej Quote Link to comment
Sensei Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 Hm cięzko powiedzieć, mi śmiga aż miło, ale wiadoo beta...Więc faktycznie zastoje się zdarzają. Floda może zagramy jakieś 2 towarzyskie? No i w jakiej federacji jesteś? Quote Link to comment
Henry Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 Jest jeszcze jakiś sposób, aby zostać testerem? Quote Link to comment
fl0dA Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 @Henry : z tego co się orientuję to zaproszenie zostały rozdane, jeśli nie dostałeś to musisz czekać do następnego losowania @Sensei : Mój zespół Gorse Bush Utd. chętnie zetrze twój jestem w WFA Quote Link to comment
cichy90 Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 A gdzie trzeba się zgłosić;> Quote Link to comment
fl0dA Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 Zalogować sie na stronce i zaznaczyć w formularzu ze chce sie uczestniczyć w beta testach SEGI o tutaj Quote Link to comment
Counter Posted March 27, 2008 Share Posted March 27, 2008 A właściwie co mi szkodzi, zgłoszę się. Jak mnie wylosują to super, przynajmniej będe wiedział czy inwestować w grę w przyszłości. Quote Link to comment
Pientka Posted March 28, 2008 Share Posted March 28, 2008 IMO gierka bardzo fajna, od 2 dni jestem beta testerem i wydaje mi sie ze jesli tylko oplaty nie bylyby zbyt wysokie gra moze byc demonicznie dobra Quote Link to comment
cichy90 Posted March 28, 2008 Share Posted March 28, 2008 ja się wczoraj zarejestrowałem i czekam teraz na odpowiedź Quote Link to comment
Sensei Posted March 29, 2008 Share Posted March 29, 2008 Hm, albo mi się zdaje, albo nie ma możliwości rozbudowy stadionu, tfu! W ogóle nigdzie nie mogę znalezc aktualnej pojemności mojej areny:P. Tak samo nie widze scoutów oraz treningu. Quote Link to comment
Pientka Posted March 29, 2008 Share Posted March 29, 2008 No chyba to jest oczywiste, profil tej gry wyglada nieco inaczej niz klasyczny FM Quote Link to comment
trojkatny Posted March 29, 2008 Share Posted March 29, 2008 No chyba to jest oczywiste, profil tej gry wyglada nieco inaczej niz klasyczny FM a można prosić kilka screenów ? Quote Link to comment
Pientka Posted March 29, 2008 Share Posted March 29, 2008 http://www.footballmanagerlive.com/en/article/90/index.html Quote Link to comment
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.