Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O kurde 200+ :o To teraz wchodzę na forum jak na jakimś białym koniu! 

Gorzej, że teraz potrzebuje nowego wyzwania...

 

Czemu zawsze jak nie mogę spać to akurat Orlando Magic nie gra meczu .. Kiedy chce ich oglądnąć i są o rozsądnej porze (no do 1;30 max) to akurat mnie złapie sen i idę spać po drugiej kwarcie. Przy innych zespołach które ni chuja mnie nie interesują działa to odwrotnie. Dziwne. :-k

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! ‪Przed chwilą Pan, który jak twierdzi od lat sprzedaje samochody i był zainteresowany zakupem Seata próbował mnie przekonać, że jeśli auto jest stare i tanie to podrabianie podpisu współwłaściciela nie jest przestępstwem. Gdy nie zgodziłem się na to usłyszałem że jestem śmieszny... ‬

A proponowałem, że umówimy się na przyszły tydzień na spokojnie i będę z Tatą, który jest współwłaścicielem.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gabe napisał:

 

To jeszcze było na starym-starym forum (z 10 lat temu).Ktoś z forum był na pogrzebie/grobie AFAIR. Coś mi się @Qcz kojarzy?

Ja byłem we Wroclawiu. To było oidp jakoś w 2006-2007 roku. Powiesił się na jakimś płocie przy ogródkach działkowych ztcp.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

No i? Za każdym razem jak ktoś coś napisze to JMK MA GORZEJ/LEPIEJ/MNIEJ/WIĘCEJ


Co chcesz tym osiągnąć? Masz ze 20 cm mniej wzrostu ode mnie, cierpisz na 77 chorób i mniej ode mnie ważysz i nie pijesz już 17321 miesięcy, a ja tylko 2. Jestem zerem :P

  • Lubię! 10
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Scorpio napisał:

Ja byłem we Wroclawiu. To było oidp jakoś w 2006-2007 roku. Powiesił się na jakimś płocie przy ogródkach działkowych ztcp.

Tez pamietam ten watek, nie wiem, czy dobrze kojarze, ale katalizatorem byl chyba jakis niezdany egzamin na studiach.

 

Ja sie waze jakos co 2-3 tygodnie jak mi sie u rodzicow po bieganiu przypomni - 67-68 najczesciej, dwa razy w zyciu widzialem 70.

 

A, i beka ze Star Wars zawsze spoczko!

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! ‪Przed chwilą Pan, który jak twierdzi od lat sprzedaje samochody i był zainteresowany zakupem Seata próbował mnie przekonać, że jeśli auto jest stare i tanie to podrabianie podpisu współwłaściciela nie jest przestępstwem. Gdy nie zgodziłem się na to usłyszałem że jestem śmieszny... ‬

A proponowałem, że umówimy się na przyszły tydzień na spokojnie i będę z Tatą, który jest współwłaścicielem.

Ciekawe w jakich innych jeszcze momentach takie rzeczy nie sa przestepstwem :-k Na przyklad jak w sklepie nie patrza, a wartosc rzeczy ponizej 100 zl, to mozna krasc. Albo jak kobieta mowi nie, ale tak bez przekonania, bo i tak jest pijana, to tez mozna.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

W sensie zbiles z >100 kg? To graty :) Ja twardo trzymam sie ponizej tej trzycyfrowej granicy, ale nadal oscyluje wokol przykrego i tak dla mnie 96 kg.

Tak, ciągle było między 103-108. Przestałem spożywać alk, ogarnąłem trochę michę i sporo trenuję :)

Zresztą co mnie ktoś widzi ostatnio to ma dwie reakcje:

 

1) ja pierdole, co za wąs XD

2) schudłeś?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! ‪Przed chwilą Pan, który jak twierdzi od lat sprzedaje samochody i był zainteresowany zakupem Seata próbował mnie przekonać, że jeśli auto jest stare i tanie to podrabianie podpisu współwłaściciela nie jest przestępstwem. Gdy nie zgodziłem się na to usłyszałem że jestem śmieszny... ‬

A proponowałem, że umówimy się na przyszły tydzień na spokojnie i będę z Tatą, który jest współwłaścicielem.

Jak to byl klient, ktory rzeczywiscie byl zainteresowany, to w sumie ryzyko Twoje niewielkie, to jemu bardziej zalezy. Ja na takie okazje przygotowywalem juz umowe z podpisem taty i jeszcze przed ogledzinami informowalem, ze auto jest na 2 wlascicieli i czy nie problem, zeby przy transakcji byl jeden, a drugi podpis juz na umowie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...