Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, kolek23 napisał:

 

Zawsze sie cos znajdzie :P moze Switch?

 

Mi chyba pada bateria w 5 letnim Mackbooku Air :( w Apple store podlaczylem pod ladowarke to nie od razu zlapala, dopiero po jakims czasie zaczelo ladowac, a akurat laptop to rzecz w ktora mi sie calkiem nie chce inwestowac, chcialem trzymac tego Air az sie rozpadnie na kawaleczki.. teraz nie wiem co robic, bo Windows bleh, obecnego za malo uzywam, zeby kupowac nowego Macbooka, podobaja mi sie tablety, ale iPad pewnie srednio mi bedzie wspolpracowal z telefonem Samsunga, a tablety na Andku raczej mi 5 lat dzialac nie beda. Glupia bateria. #problemypierwszegoswiata

Same here, serwis apple mi wycenil wymiane baterii na 650 zl :roll: to chyba poczekam czy nie odwiesze dzialalnosci, sprzedam tego staruszka pewnie za jakies 2k i dodam 4k zeby dostac niezlego juz Pro, z odliczeniem VAT.

 

36 minut temu, Pulek napisał:

kindle, thermomix, tv, switch

Kindle teraz chodza po 400 zl chyba, to troche knny rzad wydatkow niz thermomix czy tv ;) ale ja na twoim miejscu zaczalbym od TV, spedzasz przed nim tyle czasu, ze zal gapic sie na tego malego staruszka...

 

Z moich zachcianek to teraz tylko perkusja elektroniczna i moze hulajnoga elektryczna, ale na pierwszym nie mialbym czasu grac, a na drugim gdzie jezdzic ;) wiec serio czuje sie gadzetowo spelniony od zakupu ps4

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pulek napisał:

47 cali, no ale fakt, ma już 7 lat. Ale płaciłem za niego 7k :roll:

7 lat to nie jest stary telewizor. Jezeli działa to po co zmieniać. W sensie co lepszego będzie w nowym.

 

Ja mam ten 'problem' ze wszystkie względnie tanie rzeczy które chcę już mam, a z kolei na droższe mnie nie stac typu nowe fajne auti. Ale za to mam mieszkanie do wyremontowania więc o nadmiar na koncie się nie martwię :D

 

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, wwosik napisał:
Godzinę temu, Pulek napisał:

47 cali, no ale fakt, ma już 7 lat. Ale płaciłem za niego 7k :roll:

7 lat to nie jest stary telewizor. Jezeli działa to po co zmieniać. W sensie co lepszego będzie w nowym.

ja chyba kupiłem w najgorszym możliwym momencie ten telewizor. w sensie ogólnie jest spoko, fajny, wszystko działa, ale nie jest smartem, nie ma 4k, nie ma HDR... ja lubię te wszystkie rzeczy, widzę różnicę w odbiorze no i tak mnie to trochę męczy. ale spoko, żyję z tym:) 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Pulek napisał:

nie ma 4k

Ja się zachłysnąłem 3D i zamiast 4K postawiłem na 3D (a w momencie jak kupowałem, to zestawienie obu rzeczy było albo w jakiś chujowych TV, albo kosztowało kosmos) i tak tego teraz żałuje, bo obejrzałem cały jeden film w 3D... A myślałem, że jak lubiłem chodzić na 3D do kina, to w domowych warunkach też się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Pulek napisał:

ja chyba kupiłem w najgorszym możliwym momencie ten telewizor. w sensie ogólnie jest spoko, fajny, wszystko działa, ale nie jest smartem, nie ma 4k, nie ma HDR... ja lubię te wszystkie rzeczy, widzę różnicę w odbiorze no i tak mnie to trochę męczy. ale spoko, żyję z tym:) 

Na smarcie się bardzo zawiodłem. Oczywiście własna wina kupując Samsunga, który nie umie robic softu, czy to na telefon czy na telewizor. Więc w przyszłości sie nie nastawiam na to.

 

Odnośnik do komentarza

No widzisz, a obecnie Samsung ma najpłynniej działającego Smarta. ;) Już od modelu z 7 serii działa to świetnie. Prawda taka, że wszystkie kilkuletnie telewizory mają problemy z działaniem smarta. Mam 3 letniego LG , na którym to działa tak fatalnie, że zarzuciłem pomysł korzystania z internetu po miesiącu. Samsung też miał swoje bolączki parę lat temu, Androidy do dzisiaj potrafią świrować, ale wraz z nową aktualką jest ponoć lepiej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2019 o 14:35, klinsmann napisał:

zobaczymy co sie bedzie działo w przyszłym tygodniu, w poniedziałek mam przyjśc do biura, wczoraj złożyłem wypowiedzenie na sugestie prezesa -> miedzy wierszami: "w tej firmie w listopadzie wyplaty nie zobaczycie, wiec dlatego proponujemy zlozcie wypowiedzenie z koncem miesiaca" - ciekawe doświadczenie

 

Panie Andrzeju, a co to się stało? :(

 

W dniu 1.11.2019 o 20:46, Meler napisał:

Pamiętajmy że jako mieszkaniec Bytomia hehe, miałem ten kredyt pewnie wielokrotnie mniejszy niż wy.

 

No i 3 lata temu zarabiałem mniej niż połowę tego co dziś. Stąd takie tempo. 

 

No ja 3 lata temu zarabiałem jakąś 1/3 tego co teraz dostałem, a jednak nie przeszło mi przez myśl jeszcze, żeby tak iść na przód z hipoteką. Może dlatego, że ratę mam nieinwazyjną :-k a może przez te samochody :-k albo kurwa przez te 4 nowe deski :kekeke:

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, wwosik said:

Na smarcie się bardzo zawiodłem. Oczywiście własna wina kupując Samsunga, który nie umie robic softu, czy to na telefon czy na telewizor. Więc w przyszłości sie nie nastawiam na to.

 

Sam nie umiesz robić softu :P

 

moj TV to 32" Sharp, kupiony w... 2014, specjalnie bralem bez Smart TV, bo bylo gowniane wtedy :) w tej chwili brakuje mi tylko wysylania obrazu z telefonu czy tabletu na TV, ale nie chce mi sie szukac nowego :) siedze blisko, wiec mi wystarcza taki rozmiar :)

Odnośnik do komentarza

Co Wy używaliście z tego Samsunga :P? Smart TV na ten moment najlepsze, zegarki przegrywają tylko z iOS, soft ma telefonach i tabletach bardzo przyjazny, sporo udogodnień ma i fajnych funkcji :) Samsung, jak każda firma praktycznie, miał gorszy okres kilka lat temu, ale obecnie w kontekście telefonów z Andkiem ma najlepsze połączenie HW+SW (nie mylić z najlepsze jakość/cena ;) ).

 

@T-m @wwosik

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

@kolek23 Jakieś milion razy bardziej odpowiada mi soft andkowy z Nokią, która przy gorszych parametrach działała płynniej. Plus jakaś tona grafiki, która drażniła mi oko. Co do telewizora, to nie używam od kilku lat, więc się nie wypowiem (Maniek nie byłby zadowolony :keke: )

Odnośnik do komentarza

@T-m mówi, że Nokia to dobry telefon, więc wnioskuję, że on bliżej 2000 niż 2013 ma w tej chwili na kalendarzu :keke:

 

A tak serio to ciężko mi polemizować, bo Nokię ostatnio trzymałem w ręku daaaawno, a recenzję ostatnio czytałem bodajże Pureview 9, gdzie recenzent pisał, że telefon fajny, aparaty spoko, ale soft aparatu strasznie wolny :)

 

Ogólnie to ciężko się nie zgodzić, że Samsung ma cięższy soft niż Android One, bo niemożliwe by było mieć lżejszy ;) no ale jest on po prostu dobry :) to nie są czasy TouchWiz o Galaxy S5 ;)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Pulek napisał:

47 cali, no ale fakt, ma już 7 lat. Ale płaciłem za niego 7k :roll:

Aaa to sorry, byłem przekonany, że jest dużo mniejszy :-k No z TV to trudny temat, bo jak działa, to nie ma za bardzo powodu, żeby się go pozbywać :D 

 

Smart TV w Samsungu bardzo ok, nie mam większych zastrzeżeń, korzystam praktycznie codziennie :-k No i telefon też Samsunga i też nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

Na smarcie się bardzo zawiodłem. Oczywiście własna wina kupując Samsunga, który nie umie robic softu, czy to na telefon czy na telewizor. Więc w przyszłości sie nie nastawiam na to.

 

hmm, mam samsunga 6xxx z 2014 roku (MŚ w RPA) i tam ze smarta został tylko youtube i vod tvp. pozostałe aplikacje znikły... ogólnie mam spoko odczucia, od roku mam sony z android TV - nieporównywalnie lepsze

 

 

1 godzinę temu, kolek23 napisał:

Smart TV na ten moment najlepsze, zegarki przegrywają tylko z iOS, soft ma telefonach i tabletach bardzo przyjazny, sporo udogodnień ma i fajnych funkcji :) Samsung, jak każda firma praktycznie, miał gorszy okres kilka lat temu, ale obecnie w kontekście telefonów z Andkiem ma najlepsze połączenie HW+SW (nie mylić z najlepsze jakość/cena ;) ).

 

@T-m @wwosik

 

na przykładzie wspomnianego zegarka Samsunga... porównując eko system do ejpla to mogą im buty czyścić, jeżeli chodzi o współdziałanie z siecią komórkową zegarków... też są 100 lat za murzynami. nie mogę doczekać dnia, kiedy przesiądę się z samsunga na zegarek apla

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...