Skocz do zawartości

Partia Gawędziarska o Duszy Maryni zdobywa 5,62% głosów w wyborach i unieszczęśliwia 94% Polaków


Reaper

Dlaczego Polacy są nieszczęśliwi?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, my w firmie mamy ogień przez to :lol: Dziś w jednej muszę ręcznie wprowadzać te trzy wyrazy do każdego rodzaju dokumentu sprzedażowego, bo nie mają wykupione aktualizacji prestiża i.... taki sposób można się zabezpieczyć - czyli jeśli będzie na wszystkim to się nie przyczepią ;)

 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, jmk said:

Nie wiem, my w firmie mamy ogień przez to :lol: Dziś w jednej muszę ręcznie wprowadzać te trzy wyrazy do każdego rodzaju dokumentu sprzedażowego, bo nie mają wykupione aktualizacji prestiża i.... taki sposób można się zabezpieczyć - czyli jeśli będzie na wszystkim to się nie przyczepią ;)

 

no właśnie nie do końca, januszy też macie za klientów widzę

Odnośnik do komentarza

Nie bardzo rozumiem, co tam robicie :) Ale z tego co rozumiałem, to już do tej pory klient mógł zdecydować, że chce płacić w sposób podzielony. Więc musiałeś mieć konto VAT, w razie jakby klient tego chciał. A teraz klient może być do tego zmuszony, jak  kupuje towar "wrażliwy na VAT", typu 5 laptopów za 15000, albo jednego Macbooka.

 

Ale @tio przyjdzie i powie :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...