Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie u zwolennikow Konfederacji (nie mowie, ze dotyczy to akurat @jmk), ktorzy maja sie najbardziej "kumatych" (pun intended) gospodarczo rozwala to, ze chca zniesienia lub wprowadzenia takich regulacji rynkowych, na ktorych najbardziej zyskaja wielkie firmy i korporacje. Serio, nie ma co sie martwic o milionerow, oni sobie dadza rade.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ale poglądy polityczne jmk są bardzo proste - zaimponowali mu patriotyzmem, wielką Polską, Marszem Niepodległości itd, a poza tym wszyscy przyjaciele ze stadionu też na nich głosują. Próba argumentowania tego wyboru podpierając się ich programem ma tylko i wyłącznie na celu bronienie decyzji, która już została podjęta na podstawie wyżej wymienionych spraw. Bo z drugiej strony kibole są przeciwko PiSowi i tak też się określa jmk, ale jak wypełnił ten test poglądów politycznych, to wychodzi na to, że jego poglądy są też mega spójne z PiS-em, ergo poglądy Konfederacji i PiS-u pokrywają się. Więc jednak wychodzi na to, że chodzi o Wielką Polskę, zabronić ludziom homoseksualnym kochania się i jebać imigrantów :roll: 

  • Lubię! 1
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hajd napisał:

To jest moim zdaniem jednak mocne spłycanie tematu, to tak jakby ktoś o tobie powiedział, że masz poglądy typu piłkarzyki w pracy i pedały są super.

Ale z dotychczasowych rozmów z jmk wyciągnąłeś jakikolwiek inny argument za głosowaniem na Konfederację?

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

@jmk czuje ze troche pijesz do mnie, ale moje wyszydzanie/smianie sie wynika tylko z tego, ze sam to mam za soba :P z Twoim jednym z najbardziej zbieznych wynikow (Tumanowiczem) walilem wodke w Warszawie w pubie, bo jak mowil @Reaper Wielka Polska, patriotyzm itp. Juz kiedys o tym wspominalem, ale praca w miedzynarodowym towarzystwie, z ludzmi odmiennych religii troszke wyksztalca poglady, co smieszne u mnie we wszystkich latarnikach, quizach wychodzi Lewica :D 

 

Ja po prostu mam nadzieje, ze jeszcze z tego wyrosniesz i kazda szpileczka o Konfederacje (mam nadzieje) da Ci troche do myslenia ;) 

  • Lubię! 4
  • Smutny 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...