Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Feanor, ale to w takim razie chcesz walczyć o KAŻDY płód? bo wtedy Salwador

 

Quote

Bardzo ważne, by takiej osobie łatwiej było z takim wyborem żyć?” Naprawdę, Kinas? 

tak, naprawdę, życie kobiety w tak trudnej sytuacji jest dla mnie ważne

 

wyobraź sobie, że są w Polsce osoby, które podjęły za szybko decyzję i usunęły ciążę (legalnie lub nie) i jej żałują,

są osoby, które zajmują się 24/7 osobami niezdolnymi do samodzielnego przetrwania, ciężko niepełnosprawnymi, a Państwo nie chce im pomóc,

są osoby, których rodziny zostały rozbite za romans z wpadką

i wiele innych przypadków

 

i one wszystkie mogą mieć pretensje do Państwa, że stworzyły im takie "warunki"

15 minutes ago, Feanor said:

 

W życiu w to nie uwierzę. Tak może być przez pierwsze lata. Potem to stanie się elementem lajfstajlu. 

 

i najważniejsze to nie jest kwestia wiary, tylko badań, wystarczy się rozejrzeć po świecie, gdzie są inne przepisy

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Przeczytałem te "taśmy Neumanna" i dostrzegam tu dwie rzeczy. Po pierwsze - ci, którzy się na ich treść oburzają, to kompletni idioci, tym samym przyznają więc rację Neumannowi, który stwierdza, że głosują w większości właśnie ignoranci. :keke:

Druga rzecz jest taka, że jeśli do przykrycia Banasia czy innych ostatnich afer PiS wyskakuje TVP, to znaczy, że już naprawdę nic nie mają i liczą tylko na głupotę widzów, że jak napiszą "skandaliczne taśmy Neumanna" to ludzie bez słuchania ich ze zrozumieniem uznają, że jest tam skandal.

  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Lucas07 napisał:

Wyobraziłem sobie @Vami głosującego na Sterczewskiego (ostanie miejsce na liście KO w Poznaniu), którego głównymi postulatami jest między innymi rozwój zbiorkomu, ścieżek rowerowych etc. :D

 

Z Frankiem znamy się z czasów Radia Afera. Rozważałem nawet oddać na niego głos makiawelicznie. Raz, pomóc staremu znajomemu, a dwa - w Warszawie by miał mniejszy wpływ na filozofię transportową Poznania :D.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Lucas07 napisał:

Ech, jebany Trump podpisal wlasnie zniesienie wiz, tydzien przed wyborami i PiS ma materialow na tydzien, gdzie zrobia z tego sukces na miare wejscia do UE :( 

Bo to jest sukces na miarę wejścia do UE.

45 minut temu, Lucas07 napisał:

Ja w Poznaniu głosowałbym na Szłapkę pewnie :P No ale będę w Warszawie na meczu to pójdzie głos na Duńczyka ;) 

Nie żartuj że rozważasz poważnie głos na Zandberga? :-k

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Vami napisał:

Nie żartuj że rozważasz poważnie głos na Zandberga? :-k

No zagłosuje, mimo że gospodarczo się nie zgadzam. Uwazam, że mamy za bardzo konserwatywny sejm. 

 

Tylko Konfederacja nie proponuje gospodarczo rozdawnictwa, ale na narodowców głosował nie będę. Więc w tych wyborach głosuję czysto światopoglądowo. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...