Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Reaper napisał:

Za 2 tygodnie weekend w SPA, powrót do Edynburga i od razu do hotelu na kilka dni (całkiem na wypasie, za hajs ex-pracodawcy baluj :keke:), tydzień później do Rzymu i na Sycylię i ostatecznie powrót do Warszawy z Rzymu. @Pulek na pierwszą halę listopadową możesz mnie wpisywać ;) 

akurat na listę rezerwową ;)

 

kurwa czuje się jak gówno. od 2 tygodni mnie jakieś choróbsko nie może puścić. robię co muszę w robocie i śmigam na dom pod koc

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Pulek said:

akurat na listę rezerwową ;)

 

kurwa czuje się jak gówno. od 2 tygodni mnie jakieś choróbsko nie może puścić. robię co muszę w robocie i śmigam na dom pod koc

 

Ostatnio jak 2 tygodnie czułem się niby lekko przeziębiony, ale tak nie do końca, miałem zapalenie oskrzeli :D Także może czas na wizytę u rodzinnego :P ?

Odnośnik do komentarza

 

Oglądam sobie i się dowiedziałem, że Ashton to pan inwestor i właśnie czytam o jego firmie. Wow, a zawsze mi się kojarzył jako aktor przygłupich komedii romantycznych i oczywiście zajebistego That's 70 show. Chyba z ciekawości obejrze sobie The Ranch :-k 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To jest zawsze fascynujące jak ktoś wraca po kilku latach - jak masz ochotę to podziel się, co się działo, że Ciebie nie było i co skłoniło do powrotu :D 

 

Ja w czasie studiów odpuściłem forumek na jakiś czas, bo poniósł mnie melanż i życia rockendrollowca :keke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...