Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Reaper napisał:

Pewnie nie umiecie grać, dlatego :keke: 

Grałem może raz, nie podobało mi się i potem unikalem jak ognia :-k

Nie wiem, jakoś za bardzo powtarzalny mi się wydaje i nie bardzo rozumiem, czym mam się zachwycać oglądając go. Dla mnie po prostu nudny ;). Szkoda, że akurat padło na dyscyplinę, w ktorej odnosimy największe sukcesy, a ja nie potrafię się nimi ekscytować :P

Odnośnik do komentarza

Siatkę oglądam tylko mecze Polaków na imprezach, na żywo byłem na meczu kobiet Chemik - Galatasaray, oglądam jak kibic janusz sukcesu, na żywo mi się nie podobało, ale jak grałem na wf czy potem nawet gdzieś z kumplami na hali to fajnie.

 

Ręczna z oglądaniem w tv tak samo jak siatka ;) Na żywo oglądałem jakiś ligowy mecz facetów Pogoni, tak samo mi się nie podobało. Graliśmy na fali sukcesu chyba na wf na studiach - nie podobało mi się, na bramce mi nie szło, w polu wszystko statyczne ;) No nie jest to gra chyba dla zupełnych nieogarów.

Odnośnik do komentarza

A z takich sportów innych ;) to jeszcze za małolata lubiłem grać w baseball, graliśmy w parku piłeczka tenisową. Zasad większych nie znaliśmy, ktoś rzucał tak aby była szansa odbić i zaliczanie baz, wybicie poza ustalony obszar to wiadomo wszystkie bazy. Wystarczało ;) Potem na Pegasusie grałem w fajna grę o tym i chyba tyle. W tv w necie czy na żywo nie widziałem meczu całego na pewno.

 

A koszykowa to wiadomo - NBA za dzieciaka, Jordan, Rodman, Pippen, Malone, miałem nawet dres Chicago Bulls :D Potem mi wjechała faza na Allena Iversona i chyba tyle. Z PL to wiadomo Wójcik, Zieliński i ten murzyn z.Pruszkowa nie pamiętam nazwiska, ale kozaczyl. Kibicowałem raczej Zniczowi ;) Na żywo też nie widziałem meczu. Za to trochę grałem, miałem w domu zamontowany kosz z tablicą na korytarzu i rzucałem różnymi piłkami do niego, żeby nie było za głośno ;) Potem czasy gimbazy to musiało się grać w czasach skejtow, żeby dziewczyny rwac na wsady ;) Oglądanie w tv teraz też mnie nudzi, tych ms teraz nie oglądałem. 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kolek23 napisał:

Jak mnie nowy playcalling Packers wkurza :( Adams zamiast legit WR1 jak rok temu gra na poziomie FA :( 

Ponarzekaleś i masz, chyba z wczorajszego playcallingu możesz być zadowolony ;)

Tymczasem nadmuchiwany żółto-zielony balonik pękł, trochę szkoda tej porażki z Eagles, jednak mecze u siebie ten zespół powinien wygrywać :/

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle to miałem głupi sen z futbolem. Śniło mi się że włączyłem tv, tam był mecz Packers z Bears, trzy minuty do końca i wynik 73:65 dla Bears :P

I Packers niby gonili, ale potem w defensywie robili tragiczne błędy, a sam zastanawiałem się dlaczego tak chwali się te obrony, skoro jest taki kosmiczny wynik. 

W ogóle dlaczego mi się futbol śnił bez żadnego powodu, żeby chociaż jakaś puenta była :roll:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...