Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

#justFMthings

Przychodzi do mnie nowy Cristiano Ronaldo, Jonas Cassama. 22 letni wonderkid, wychowanek Oxfordu City, ściągnięty w swoim czasie za wagon kasy z Benfici. Gwiazda z ławki, bo w pierwszym składzie grają jeszcze większe i bardziej doświadczone kozaki, ale jego czas się zbliża.

- Panie trenerze, fajnie tu się wygrywa i w ogóle dzięki za szansę, ale chce mnie Napoli, puszczaj mnie pan do nich jak tylko rzucą pińć funtów na stół.

- Ale panie Cassama, pan tu wygrał już wszystko, w tym sezonie mamy na półmetku naście punktów przewagi, mielimy wszystkich i wszystko, co panu tu przeszkadza?

- Bo ja chcę coś wygrać już! A finał pucharu ligi dopiero za trzy tygodnie!
- No to panie kolego poza tym, że pan już tu wszystko wygrał w ciągu paru ostatnich lat po parę razy, a w tym roku mamy najlepszą pakę ever, to Napoli jest 4 w lidze, w LM dostają w papę i wylosowali w kolejnej fazie potężny Arsenal, w pucharze krajowym wylosowali potężny Inter, a w grupie lub pucharach średnio raz na dwa lata dostają w papę od Oxfordu.

- Ale ja chcę wygrać już! <foch>

No uparł się gość. Trzeba będzie chyba wrzucić go do piwnicy, by spokorniał trochę :( 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gacek napisał:

wychowanek Oxfordu City, ściągnięty w swoim czasie za wagon kasy z Benfici

eee? wychowanek kupiony z Benfiki? to co to za wychowanek? 

 

za 10 minut meczyk Atletico sobie kuknę, zobaczymy co tam Joao Felix pokaże :-k a przy okazji kulki się włączy

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, klinsmann said:

ja rozważam transport fever... jaka cena obecnie? widzialem juz chyba promoi po 30 ziko. widzialem ze 2 gameplaye, niby przyjemne, gdzies widzialem recke ze jednak to nie do konca jest to co oczekiwali gracze... (pryzmat TTD)

gra jest mocno przeciętna, ale przynajmniej kosztuje grosze

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...