Skocz do zawartości

Marynia bawi się 559x lepiej na forum niż na Zlocie, bo do dobrej zabawy alkoholu nie potrzebuje


Reaper

Dlaczego Marynia nie pojechała na zlot?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Misiek napisał:
26 minut temu, Pulek napisał:

Kurde, znowu to samo. Pojechałbym sobie w weekend na jakiś mecz... Muszę mocno przejrzeć ofertę w okolicy :)

Kuźwa, pomyślałem dzisiaj to samo, że coś bym obejrzał, a nie mam kuźwa nawet z kim skoczyć :( 

w sumie to u mnie odpada niedziela, bo... mam rocznicę ślubu ;) 

 

szukaj czegoś rozsądnego pomiędzy Łodzią i Warszawą :) ja w tym pewnie będę. poziom... w sumie obojętny, choć fajnie by było, gdyby mecz miał jakiś smaczek. może jakiś mecz odwiecznych rywali? albo chociaż fajny stadion gospodarzy? ja też czegoś poszukam i jak coś to dam znać. choć u mnie jeszcze żona będzie napierała, żeby to było blisko Warszawy, to wtedy rowerem można skoczyć ;) 

Odnośnik do komentarza

Zagrałem sobie w efema jak gra jmk, czyli jako dyrektor sportowy, przed meczami chodziłem na jednodniowe urlopy, wszystkie duperele i trening zrzuciłem na asystenta, a w taktykce ustawiłem ulubione jego formacje (nawet jak mu ustawiłem inną to Marcin Broniszewski - niezłe atrybuty, Wisła, FM 2016, korzystał zawsze z najbardziej ulubionej), i w jednym rozegranym sezonie poradził sobie chyba lepiej ode mnie sad.png Teraz sprzedam mu kilku dobrze zarabiajacych grajków, niech gra młodzieżą, która jest naprawdę niezła, nawet mu paru wunderkidów kupię, albo niech kombinuje

 

 

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

Ciekawe czy wygram :)

good luck, daj znać jak daleko zajdzie Lech i Legia

 

3 godziny temu, Pulek napisał:

dobra, wjechały kulki na pełnej. jest zajawka. jeszcze gdyby tak deszcz spadł... :>

módl się bardziej, ja już nie mogęz tą suszarnią....

51 minut temu, Pulek napisał:

Kurde, znowu to samo. Pojechałbym sobie w weekend na jakiś mecz... Muszę mocno przejrzeć ofertę w okolicy :)

mecz powiadasz... co tam namierzyłeś ? 

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...