Skocz do zawartości

Letni livescore piłkarski


Rekomendowane odpowiedzi

Cały Piątek - kilkanaście akcji zepsuł niewiarygodnie, był sabotażystą, po czym w jednej sytuacji strzela kijowo - bramkarz by to na luzie wyjął, gdyby nie Bastos - ale obrońca myli bramkarza, piłka po odbiciu od obrońcy wpada i nagle wszyscy zachwyceni Piątkiem :keke:

 

Gol nie powinien być samobójem, tylko zaliczony Piątkowi.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gacek napisał:

Cały Piątek - kilkanaście akcji zepsuł niewiarygodnie, był sabotażystą, po czym w jednej sytuacji strzela kijowo - bramkarz by to na luzie wyjął, gdyby nie Bastos - ale obrońca myli bramkarza, piłka po odbiciu od obrońcy wpada i nagle wszyscy zachwyceni Piątkiem :keke:

 

Gol nie powinien być samobójem, tylko zaliczony Piątkowi.

 

 

Pomyliło Ci się z Paquetą :P 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gacek napisał:

Wszystko co dobre od początku meczu w ofensywie się pojawiło było dzięki Paquecie. Krytykowanie go to jakiś głuchy telefon.

 

 

Ta dla Lazio.

 

Jak Piątek z Rebicem sobie sklepali to 

 

 

4.jpg

 

Nie wiem od którego się bardziej drewnianie piłka odbiła :keke: 

Odnośnik do komentarza

Paqueta zszedł i nic nie pokazaliśmy do końca meczu, to by było na tyle w temacie.

Piątek jest TRAGICZNY. Trener się kompromituje stawiając na niego, bo kolejny mecz z przodu prezentujemy się miernie grając de facto w 10.

Jedyną jego zaletą jest to, że czasem - czasem! - biega i się stara. Rebić piłkarsko ewidentnie jest lepszy (ale hej, piłkarsko od Piątka niejeden z Ruchu Chorzów i GKS Katowice byłby lepszy), ale on ma wyjebane na mecz i przez to drażni jeszcze bardziej niż ta polska miernota.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gacek napisał:

Paqueta zszedł i nic nie pokazaliśmy do końca meczu, to by było na tyle w temacie.

Piątek jest TRAGICZNY. Trener się kompromituje stawiając na niego, bo kolejny mecz z przodu prezentujemy się miernie grając de facto w 10.

Jedyną jego zaletą jest to, że czasem - czasem! - biega i się stara. Rebić piłkarsko ewidentnie jest lepszy (ale hej, piłkarsko od Piątka niejeden z Ruchu Chorzów i GKS Katowice byłby lepszy), ale on ma wyjebane na mecz i przez to drażni jeszcze bardziej niż ta polska miernota.

 

Pioli oddał środek pola. Co zresztą skomentowałem. 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gacek napisał:

No tak, aż do zmiany Paquety, którego tak tu krytykowałeś :keke:

QED

 

Krytykowałem, bo strasznie dużo psuł, ale był pod grą i absorbował cały czas obrońców i liczyłem, że za niego wejdzie chociażby Biglia albo Kessie.  Dostałem Leao. Zrobiła się dziura i zaczęło to wyglądać jak zawsze. 

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem, że przecież za Paquete mógł wejść Bonaventura równie dobrze. Leao mógł wejść za Piątka. Koniec końców zmiany wyglądały tak, że Leao naturalnie ucieka na lewą stronę, Theo pcha się lewą stroną, Bonaventura biegał po lewej stronie a na domiar złego Piątek też robił tam wycieczki :keke: To się musiało zesrać i się zesrało. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, me_who napisał:

Bochum - FCN 3-0 HT

Potrzeba wstrząsu. Pajacyk trenerek wypierdalac już w przerwie z zakazem zbliżania się do Norymbergi, a losowych 5 piłkarzy odsunąć do jebanych rezerw. Wszystkim wstrzymać wypłaty.

 

Jesus Gil, uspokój się :kekeke: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

 

Jesus Gil, uspokój się :kekeke: 

Nie uspokoję się, tak będę tupał, aż Canadi poleci :war:  To jest kpina, że kolejny raz zarząd zatrudnia jakiś wynalazek, zamiast zatrudnić doświadczonego trenera. 2. BuLi to nie jest zabawa jak chce się awansować do 1. Jeśli Club ma być słabeukiem i grać o 10. miejsce to niech se Canadi zostanie. Tylko niech nie mają pretensji potem, że grają na pustawym stadionie. I obawiam się, że z tym panem będzie granie o uniknięcie spadku do 3. BuLi, bo w tym zespole nie funkcjonuje absolutnie nic.

HSV wyciągnął wnioski, zatrudnił Heckinga i w końcu wszystko tam ma ręce i nogi. Fortuna swego czasu wzięła Funkela i chyba nie najgorzej na tym wychodzi.

Odnośnik do komentarza
  • krzysfiol zablokował i odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...