Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym sezonie była to szansa 95-99% :)

 

I chyba również zaryzykuję start na suchych z niewielką ilością paliwa :)

 

Spalanie w zeszłym sezonie silnika na 4ym poziomie 0,58 l/km, bez risków :)

no wlasnie . to jest nawet madra mysl ale to co nadrobisz stracisz na pit stopie .wiec w sumie nie wiadomo co to bedzie .trudne do przewidzenia : )

Odnośnik do komentarza
Edyta podpowiada, że mój kierowca pobija wszelkie rekordy jeśli chodzi czasy w qualach... Zupełnie nie wiem co się z nim dzieje... Mogę sobie myśleć nad taktyką, a start z 25-30 miejsca i tak wszystko rujnuje... ech...

 

2 opcje:

1. na zbity pysk

2. trenować

;)

 

Też już się martwię, bo nie tylko w qualach jesteś wolniejszy, ale i w wyścigu. W poprzednim jechalismy praktycznie identyczną strategią, a z moim zarabiającym 300tys kierowcą odjeżdżałem Ci nawet 1sek na okrążeniu. Bierz się w garść Waćpan, bo inaczej w przyszłym sezonie będę się musiał z samym Bułą męczyć. ;))))

Odnośnik do komentarza

Ja setup zmieniam tak:

 

 

parts dry wet

 

Front Wing: 500 +80

Rear Wing: 500 +90

Engine: 500 -75

Brakes: 500 +65

Gear: 500 -50

Suspension 500 -75

 

znalazłem swoje stare zapiski na tym kompie, wartości dla dry są przykładowe a pod wet jest napisane jak zmieniamy wartość z ustawienia dla toru suchego. Tyle że ja te wartości z tego co pamiętam dałem dosyć intuicyjnie.

Odnośnik do komentarza

Akurat miałem gdzieś zanotowane (setupy na deszcz w porónaniu z suchym torem):

+150 +130 -60 +30 -50 +50

 

Ja akurat dałem już wingi właściwie na maksa, więc nie ma już czego podwyższać.

 

A kwalifikacje poszły mi całkiem nieźle. Jestem 14/22. Cztery pozycje nad devilem, ale to pewnie przez jego pomyłkę w Q1. Wziąłem paliwa 55/115, jak wcześniej zacznie padać, to oczywiście zjeżdżam na pita i tankuję. Czuję, że jest możliwość zajęcia dobrego miejsca i zagwarantowania sobie egzystencji w Amatorach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...