Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, me_who napisał:

Jak zwykle kłopot przed Wielkanoco - jak ugotować jajka, żeby były na miękko, ale nie za miękko (tzn. że się białko nie do końca ścięło) ale żeby nie wyszły na twardo, bo jajka na twardo to są dobre do podróży kolejo, a nie na Wielkanoc :-k

 

Polecam jajowar :D

 

7 minut temu, Reaper napisał:

Jajka na miękko na Wielkanoc? :o U mnie tylko na twardo :-k 

 

Na miękko najlepiej, z tymi na twardo mam kosę ;)

 

Odnośnik do komentarza

Odwiedziłbym kilka małych miejscowości w Katalonii, ale bez samochodu (i prawa jazdy :roll:) to trochę dramat. O ile miejscowość ma pociąg, to ok, ale wszelkie połączenia autobusowe tutaj to dramat. Nie dość, że ich mało, to jeszcze mają chore godziny :/ 

 

Ale bym zjadł takie jajeczko na miękko, nie pamiętam, kiedy ostatni raz jadłem :-k. Najlepsze robił mój śp. ojciec, który miał wewnętrzny zegar, ile mają się gotować (nigdy nie korzystał z czasomierzy), i zawsze wychodziły mu perfekcyjne.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, me_who napisał:

Jak zwykle kłopot przed Wielkanoco - jak ugotować jajka, żeby były na miękko, ale nie za miękko (tzn. że się białko nie do końca ścięło) ale żeby nie wyszły na twardo, bo jajka na twardo to są dobre do podróży kolejo, a nie na Wielkanoc :-k

6 minut gotowania, wkladasz jajka do zimnej wody

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...