Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, jmk napisał:

Mógł uciec do więzienia tam gdzie go skazał sąd, a nie teraz pokrzywdzony, nakradł i kłamał to nic dziwnego, że ludzie są wściekli? Nie wiem jak można go bronić. Żona też była w to zamieszana z tego co czytam.

 

Gdy kradł hajs i robił to co robił to wtedy nikt mu nie groził? Teraz dopiero jak wybiło szambo to uciekł? Nie klei się.

Groźby pochodzą od ludzi przeciwnych działalności Ośrodka. Zresztą nie tylko on sam, ale nawet Ośrodek był już atakowany napisami "Zabijemy was wszystkich" itp.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Statystyki mojej apki serialowej:

- śledzę 146 seriali, z czego:

- 60 mam w 100% obejrzanych,

- 61 jeszcze nie zacząłem,

- 25 jestem w trakcie lub odpadłem po którymś odcinku/sezonie

- obejrzałem już 4 500 odcinków

- zajęło mi to 133 pełnych dni (3 195 godzin)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ingenting napisał:

 

O właśnie @krzysfiol wszystkiego najlepszego w Twoje święto :)

 

 

Dzięki, ale tak po prawdzie to wkurza mnie nazywanie Wielkiego Czwartku "świętem kapłanów". Jednak potrafimy jako księża zawłaszczyć każdą uroczystość kościelną. Czytamy, że Jezus umywa nogi uczniom, mówimy o konieczności służby, a sami przyjmujemy hołdy ;) Trochę nie o to tu chodzi moim zdaniem ;) 

  • Lubię! 4
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Statystyki mojej apki serialowej:

- śledzę 146 seriali, z czego:

- 60 mam w 100% obejrzanych,

- 61 jeszcze nie zacząłem,

- 25 jestem w trakcie lub odpadłem po którymś odcinku/sezonie

- obejrzałem już 4 500 odcinków

- zajęło mi to 133 pełnych dni (3 195 godzin)

 

jakiej uzywasz?

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Dzięki, ale tak po prawdzie to wkurza mnie nazywanie Wielkiego Czwartku "świętem kapłanów". Jednak potrafimy jako księża zawłaszczyć każdą uroczystość kościelną. Czytamy, że Jezus umywa nogi uczniom, mówimy o konieczności służby, a sami przyjmujemy hołdy ;) Trochę nie o to tu chodzi moim zdaniem ;) 

Skoro swoje święto mają górnicy i nauczyciele to czemu nie księża :P

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, krzysfiol napisał:

 

"Tak mówcie i wy, gdy uczynicie wszystko, co wam polecono: "Słudzy nieużyteczni jesteśmy; wykonaliśmy to, co powinniśmy wykonać" (Łk 17, 10)

 

Jestem w tym trochę idealistyczny ;) 

też mnie zawsze to irytowało. Liturgia Wielkiego Czwartku kończy się pełną powagą, Najświętszy Sakrament jest przeniesiony do ciemnicy symbolizującej Ogrójec, a tu 3 minuty później wyskakuje miliard grup parafialnych, każda z bardziej hehe śmiesznymi życzeniami dla hehe naszego ulubionego kapłana (i klasyczni ministranci życzymy żeby ksionc na nas więcej krzyczał xD). No taki rozjad zawsze u mnie dysonans poznawczy powodował i jakieś odczucie, że ktoś tu czegoś nie traktuje do końca poważnie.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Hidalgoo napisał:

też mnie zawsze to irytowało. Liturgia Wielkiego Czwartku kończy się pełną powagą, Najświętszy Sakrament jest przeniesiony do ciemnicy symbolizującej Ogrójec, a tu 3 minuty później wyskakuje miliard grup parafialnych, każda z bardziej hehe śmiesznymi życzeniami dla hehe naszego ulubionego kapłana (i klasyczni ministranci życzymy żeby ksionc na nas więcej krzyczał xD). No taki rozjad zawsze u mnie dysonans poznawczy powodował i jakieś odczucie, że ktoś tu czegoś nie traktuje do końca poważnie.

 

No z tym się jeszcze nie spotkałem :D u mnie zawsze na początku Mszy jest ta akademia ku czci :D 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...