Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Reaper napisał:

Tak a propo tego osrodka, o ktorym wczoraj wspominalem - tu pan zalozyciel...

 

 

 

Dostał prawomocny wyrok po apelacji i wyjechał i o co mu chodzi nie rozumiem. Sądy są już pisowskie, bo się pogubiłem? 

 

 

Dzwonili do mnie bezpośrednio z LuxMedu, nie wiem czy ktoś pamięta, ale wcześniej miałem pakiet przez "Energię dla firm" za 65 zł miech, ale firma upadła, a teraz sam luxmed mi zaoferował pakiet rozszerzony za 72 zł miesięcznie :jupi: 

 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Tak a propo tego osrodka, o ktorym wczoraj wspominalem - tu pan zalozyciel...

 

Reprezentuje go mój znajomy xD

O ile jestem w stanie uwierzyć, że polskie naziolstwo razem z zaprzyjaźnionymi pisowskimi prokuratorami i politykami się na niego uwzięło i robi to, o czym pisze pan Gaweł, o tyle wątpię*, że sąd wydający w jego sprawie wyrok działał na ich pasku, bo co do zasady jest wręcz odwrotnie.

 

*wątpię, ale nie wykluczam, bo wbrew pozorom są też sędziowie pisowscy, którzy nie raz gwałcili logikę celem przykrycia polityków rządu, jest ich jednak na tyle mało, że nie posądzam Gawła o takie "szczęście", by trafić na ich wokandę.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, krzysfiol napisał:

Ja trochę straciłem zaufanie do Gawła po tym, jak poczytałem jakie fejki rozprowadza na swoim fanpejdżu antyłowieckim: https://www.donald.pl/artykuly/bUVm8t2g

Po pierwsze to źródło :lol: 

Po drugie te historie z OMZRiK mają jednak inny charakter i są łatwo weryfikowalne, sam fakt, że dotychczas tych wyłapanych fejków z tego Ośrodka nie było/było mało (nie mam tu na myśli tego, na co skowyt podniosły prawaki, bo raz, że w odpowiedzi na teksty Gawła wrzucali fejki, a dwa, że ich skowyt zwykle potwierdza prawdziwość zarzutów - najlepszym przykładek akcja "Wafel SS") jednak potwierdza, że to, co robi Gaweł, jest słuszne.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Gacek napisał:

Po pierwsze to źródło :lol: 

Po drugie te historie z OMZRiK mają jednak inny charakter i są łatwo weryfikowalne, sam fakt, że dotychczas tych wyłapanych fejków z tego Ośrodka nie było/było mało (nie mam tu na myśli tego, na co skowyt podniosły prawaki, bo raz, że w odpowiedzi na teksty Gawła wrzucali fejki, a dwa, że ich skowyt zwykle potwierdza prawdziwość zarzutów - najlepszym przykładek akcja "Wafel SS") jednak potwierdza, że to, co robi Gaweł, jest słuszne.

 

Nie no, źródło zupełnie przypadkowe, po prostu w google wyskoczyło :D czytałem o tym w innych miejscach :D 

 

 

Odnośnik do komentarza

@jmk no nie życzę Ci, żebyś musiał kiedykolwiek uciekać z osiedla/miasta/kraju, bo obawiasz się o życie swoje i rodziny :roll: 

 

A Donalda od dawna śledzę i wszystko co piszą trzeba traktować z lekkim przymrużeniem - na kłamstwie czy fejk newsach jeszcze ich nie przyłapałem, ale cała otoczka i te "śmieszne" wymiany sms-ów trochę psują mi odbiór ich jako poważnego portalu.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mógł uciec do więzienia tam gdzie go skazał sąd, a nie teraz pokrzywdzony, nakradł i kłamał to nic dziwnego, że ludzie są wściekli? Nie wiem jak można go bronić. Żona też była w to zamieszana z tego co czytam.

 

Gdy kradł hajs i robił to co robił to wtedy nikt mu nie groził? Teraz dopiero jak wybiło szambo to uciekł? Nie klei się.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...