Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Na meczu z GKS-em Bełchatów widziany był także Dalibor Stevanović... nie wiem jak się przedstawia jego sytuacja w Torpedo Moskwa, Kokoszka stamtąd odszedł, a co z Daliborem?

 

Nie śmiejcie się, on naprawdę nieźle ostatnio grał w Śląsku :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ciolaku w piątek przyjezdza do Wrocławia na testy medyczne. Jak bedzie ok, podpisze konkrakt na rok z opcja przedluzenia.

Wroble zblizone do klubu cwierkaja, ze Slask dogadal sie z Lechia w sprawie Milowego. Czy to prawda najblizsze dni pokaza.

Do tego w klubie ma sie pojawic dwoch graczy ze Slezy, ale to raczej jako uzupelnienie szerokiej kadry, choc ten Przystalski podobno jest calkiem obiecujacy.

Odnośnik do komentarza

Olek, generalnie zgadzam się z tym, co napisałeś, choć pisanie o "niewolnictwie" w przypadku gościa, który zarabia ca. 100 tys. złotych miesięcznie, nie pasuje mi nawet, gdy zastosujemy ogromną przenośnię. Miał chłop okazję, by odejść ze Śląska latem ubiegłego roku, gdy był zapuszczony, bez formy i z niewielką nadzieją na jakąś zmianę, ale oczywiście wtedy chętnych na jego usługi (za oczekiwaną przez Milę kasę) nie było. Swoją drogą, jak na kogoś, komu we Wrocławiu jest tak źle od lat, to długo wytrzymał...

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem ująć "niewolnika" w cudzysłów. Chodziło mi o to, że Sebuś zrobił się strasznie marudny i jak zauważyłeś źle mu bardzo we Wrocławiu. Naprawdę można bez niego żyć, miał swego czasu oferty z Ukrainy, czemu nie poszedł? Bo był bez formy i była to zagrywka pod podwyżkę, a czy on zarabia 100 tys? Ja słyszałem o 120-tu :P

 

Można spróbować ściągnąć Podgórskiego z Piasta, który kiedyś był zresztą obiektem zainteresowania Śląska, poza tym przydałby się ktoś z charakterem, typu Krzysiu Szewczyk (ze starszych czasów), oraz z tej "ostatniej przeszłości" Krzysiek Wołczek, który biegał do ostatnich sił w płucach.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że tacy goście jak Podgórski, Starzyński czy Masłowski mocno się cenią. Patrząc choćby z pryzmatu poszukiwań napastnika ostatnio - taki Korzym chciał 10.000 miesięcznie (czyli tyle co ma u nas Plaku - główny komin płacowy po SM). Niestety trzeba szukać za granicą, ew "odkurzać" jakiś zapomnianych graczy. Osobiście uważam, że swoją szansę na 10 powinien dostać Machaj.

Na pewno nie możemy sobie pozwolić na rozrzutność. Solidnych graczy za rozsądne kwoty nie brakuje.

Odnośnik do komentarza

Licze na profesjonalny "managment" Lechii z panem Mandziarą na czele:)

Ostatecznie za 200 moze pojsc, ale jakby ugadali sie na 250 np to dla Nas super... a kolegom kibicom z Gdańska bardzo serdecznie bede współczuł :))

 

Lacny i Ciolacu to pewnie zabezpieczenie ( ta runda wdrożenie ) dla Marco, którego nie łudźmy sie nie utrzymamy i latem zapewne zmieni klub:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...