Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Zagrać chyba może, aczkolwiek jeszcze muszę sprawdzić.

 

Swego czasu Kamil był powiedzmy że zbyt przytłoczony Wrocławiem. Mimo, że jest to wychowanek Śląska, to jego imprezowo-dyskotekowy charakter nie pozwolił mu na przebicie się do pierwszej jedenastki. Dopiero wyjazd do Pruszkowa,Polkowic a następnie Płocka stonował jego imprezowe zapędy.

 

Dużo dała mu gra w Żalgirisie i Dinamo, zresztą chyba jak się hajtnął i został ojcem to "znormalniał" i zaczął poważnie grać w piłkę. Jeśli chodzi o Biliego to zawsze szukała go piłka w polu karnym. Odkąd pamiętam w rezerwach strzelał masę bramek, poza tym był królem strzelców Młodej Ekstraklasy. Liczę, że teraz pokaże swój instynkt snajperski i osobiście bardzo cieszę się z tego transferu.

Odnośnik do komentarza

Zagrać chyba może, aczkolwiek jeszcze muszę sprawdzić.

 

Swego czasu Kamil był powiedzmy że zbyt przytłoczony Wrocławiem. Mimo, że jest to wychowanek Śląska, to jego imprezowo-dyskotekowy charakter nie pozwolił mu na przebicie się do pierwszej jedenastki. Dopiero wyjazd do Pruszkowa,Polkowic a następnie Płocka stonował jego imprezowe zapędy.

 

Dużo dała mu gra w Żalgirisie i Dinamo, zresztą chyba jak się hajtnął i został ojcem to "znormalniał" i zaczął poważnie grać w piłkę. Jeśli chodzi o Biliego to zawsze szukała go piłka w polu karnym. Odkąd pamiętam w rezerwach strzelał masę bramek, poza tym był królem strzelców Młodej Ekstraklasy. Liczę, że teraz pokaże swój instynkt snajperski i osobiście bardzo cieszę się z tego transferu.

To jest chłopak z potencjałem na okolice reprezentacji? Coś jak Teodorczyk.

Odnośnik do komentarza

Wiesz - jak byłem researcherem Śląska, to widziałem w tym chłopaku ogromny potencjał (chyba na -8). Zresztą te kilka lat później grał w Rumunii, która moim zdaniem jest dość silną ligą, więc jakieś PA tam miał ;).

 

Czy jednak potencjał na okolice reprezentacji? Był to zawsze inny typ zawodnika niż Teo - po prostu czekał aż spadnie piłka i uderzał na typową hienę/sępa, ale naprawdę potrafił dobrze się zastawić i miał ten dar znajdowania się tam gdzie spadnie piłka.

 

Filmiki w spoilerach:

 

 

 

 

 

 

Tu na 2-0 typowy stary Bila (w sumie na 3-0 też)

 

 

 

No i jeszcze gole z Żalgirisu:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Brawo kibice Śląska! Czytałem, że odwiedzili mordercę Polaków Stefana Michnika! Tak trzymać - ktoś musi zastępować teoretyczne państwo.

 

"- Niedawno skazany zostałem za skorzystanie z wolności słowa w Polsce, a teraz okaże się, jakie skutki będzie miało skorzystanie z niej poza jej granicami - mówi portalowi niezalezna.pl Roman Zieliński, kibic Śląska Wrocław, redaktor naczelny portalu FanSlask.com."

 

Jedno jest jednak pewne - nie ma, nie było i nie będzie wolności słowa w Eurokołchozie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...