Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Na C+ w Liga+ było pokazane jak jakiś "mózg" rzuca w Sotirovicia. Nie było widać czym rzucał ale komentator powiedział, że kamieniem.

 

Art. 24 REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH O MISTRZOSTWO EKSTRAKLASY NA SEZON 2008/2009

 

24.1. Wszelka działalność na boisku lub poza boiskiem, sprzeczna z etyką sportową i rzucająca cień na dobre imię sportu piłkarskiego stwierdzona w czasie rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy, udowodnione przypadki braku sportowej postawy i woli walki o uzyskanie jak najlepszego wyniku – może spowodować, w oparciu o sprawozdanie obserwatora lub delegata PZPN podjęcie przez Komisję Ligi Ekstraklasy SA decyzji o pozbawieniu klubu zdobytych punktów i bramek w konkretnym meczu mistrzowskim lub o powtórzeniu meczu mistrzowskiego lub jego rozegraniu na neutralnym boisku.

 

Klub nie powinien odpuścić tego incydentu.

Odnośnik do komentarza

A to nie wiedzialem :/

 

Co do dzisiaj to wkoncu Śląsk zagral na takim poziomie na jakim sie chce go ogladac :) w Odrze widac ze chyba za mocno swietowali zwyciestwo nad Legia :P na trybunach swietna atmosfera :) co do pilkarzy to mozna wyroznic Janusza Gancarczyka i Sebastiana Mile :) jesli utrzymaja forme to nie dlugo zapewne zostana powolani B-) jestem przekonany ze na mecze w grudniu :D Bo golu Mili widac ze chlopak angazuje sie w gre dla Slaska bo z gola sie cieszyl jak by to byl final L.M :P

Odnośnik do komentarza

Mi natomiast podobała się gra Krzyśka Ostrowskiego. Potrafił porządnie zamieszać obrońcami Odry i dokładnie wrzucić piłkę. W dodatku widać, że jest dobrze przygotowany motorycznie. Cieszy mnie też postawa Ryśka Tarasiewicza. Stawia na ładną grę, a za ładną grą wyniki zawsze idą. Lepsze to niż catenaccio.

Odnośnik do komentarza

Chyba wreszcie Tarasiewicz pojął, że trzeba grać do Janusza Gancarczyka bo różnica w umiejętnościach między nim a Ostrowskim jest zbyt duża.

Jak widzę te kiwki i kiepskie ostatnie podania Ostrowskiego to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Co do Mili to wszyscy mają ogromne oczekiwania, chłopak powoli się rozkręca, strzela i asystuje.

 

Niestety frekwencja jest słaba, bo co to jest te 6 tyś., na taki Wrocław i okolice.

 

Pierwszy poważniejszy sprawdzian dla zespołu to mecz z Polonią Warszawa (wcześniej PP).

Odnośnik do komentarza

Sam mecz...miał 2 fazy. Do czasu straty przed Odrę 3 bramki to goście byli stroną przeważająca, przynajmniej z tego co oglądałem się za siebie ;). Śląsk wyprowadził wzorowe kontry i z całą pewnością to zadecydowało o sukcesie.

 

Jeśli chodzi o doping to nie było najgorzej, ale zawsze mogłoby być lepiej. Jak w 72 minucie zaintonowałem jedną piosenkę to szła na okrągło przez 11 minut :D.

 

Kibice Odry pokazali się w sile około 80 osób (tak na moje oko) i nawet coś tam śpiewali, ogólnie sympatyczna ekipka. 3 punkty bardzo cieszą.

 

P.S Kamtek - czy Twój brat nie wygrał biletu na kadrę?

Odnośnik do komentarza
P.S Kamtek - czy Twój brat nie wygrał biletu na kadrę?

Ponoć tak. Chyba, że karnet zakupił też inny Maciej o identycznie do mojego brzmiącym nazwisku ;]

 

Radość z wygranej i żal, że ze względu na obowiązki towarzysko-zawodowe pierwszy mecz Śląska, jaki zobaczę na żywo, to będzie zapewne starcie z Cracovią w ostatni weekend września :roll:

Odnośnik do komentarza
P.S Kamtek - czy Twój brat nie wygrał biletu na kadrę?

Ponoć tak. Chyba, że karnet zakupił też inny Maciej o identycznie do mojego brzmiącym nazwisku ;]

 

Radość z wygranej i żal, że ze względu na obowiązki towarzysko-zawodowe pierwszy mecz Śląska, jaki zobaczę na żywo, to będzie zapewne starcie z Cracovią w ostatni weekend września :roll:

 

W ten, na który jesteśmy umówieni, w związku z przyjazdem jednej osoby?? :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...