Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

51 minutes ago, ajerkoniak said:

 

Nie mam grywalnej belgijskiej, ale z ciekawości sprawdziłem edytorem stan konta. Mają 308374240 euro, więc coś tam ich stać :-k

Poza tym w belgijskiej lidze jest ztcw wymóg wystawiania młodzieżowca, więc za utalentowanego Belga mogą sypnąć grubszym hajsem tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, jmk napisał:

Nie kupował ktoś ostatnio odkurzacza? :D
 

Xiaomi Roidmi F8, polecam. Poprzednim odkurzaczem ogarnialiśmy mieszkanie 1-2razy w tygodniu, tym Xiaomi jak pojechaliśmy to pojemnik na brud wyglądał tak jakby mieszkanie rok nie było odkurzane. Inna zaleta to nie ma problemu z plątaniem się kabla i lecisz całe mieszkanie 2x szybciej.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, adamus napisał:

Xiaomi Roidmi F8, polecam. Poprzednim odkurzaczem ogarnialiśmy mieszkanie 1-2razy w tygodniu, tym Xiaomi jak pojechaliśmy to pojemnik na brud wyglądał tak jakby mieszkanie rok nie było odkurzane. Inna zaleta to nie ma problemu z plątaniem się kabla i lecisz całe mieszkanie 2x szybciej.

 

Myślałem o czymś w budżecie do 300 a nie 1300 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, adamus napisał:

Xiaomi Roidmi F8, polecam. Poprzednim odkurzaczem ogarnialiśmy mieszkanie 1-2razy w tygodniu, tym Xiaomi jak pojechaliśmy to pojemnik na brud wyglądał tak jakby mieszkanie rok nie było odkurzane. Inna zaleta to nie ma problemu z plątaniem się kabla i lecisz całe mieszkanie 2x szybciej.

Widzę, że kalka Dysona v8, tylko 1000 zł tańsza ;) Dysona kupili sobie moi rodzice i moja mama, która jest pedantką, jest wniebowzięta. Ja mam Philipsa za 600 zł i średnio się sprawdził, właściwie przestałem go już używać.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Widzę, że kalka Dysona v8, tylko 1000 zł tańsza ;) Dysona kupili sobie moi rodzice i moja mama, która jest pedantką, jest wniebowzięta. Ja mam Philipsa za 600 zł i średnio się sprawdził, właściwie przestałem go już używać.

Ja mam Boscha za 500zl i też uważam że zmarnowalem pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...