Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, me_who napisał:

Boże, jak się znowu wciągnałem w Civ6. A to jest najgorszy typ gry - jeszcze jedna tura. Od poniedziałku średnio między 2 a 3 szedłem spać. A dzisiaj nie ma hamulca bezpieczeństwa w postaci pracki :-k 

nie wiem o co cho z Civilization, ale... też tak czasami mam z jakimiś grami. Tylko taki okres trwa u mnie tydzień-dwa, a później i tak wracam do kulek :-k 

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj w tygodniu się pilnuję i maks 1 idę spać, ale z Civ było znowu oooostatnia.....jeszcze jedna....ok, tylko ten wynalazek. I nagle 3 na zegarze. Ostatnia gra, która tak bardzo mi psuła moje postanowienie, to był Prison Architect.

FM profilaktycznie nie odpalam w tygodniu. Do tego wyrobiłem w sobie taki odruch, że najlepiej mi się w niego gra, jak w TV leci piłka. Dziwne, ale no cusz.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Abstrahując od rzekomego angażu wagomiaru - skąd miałeś "pod ręką" kebeb o godzinie 4:09? :-k 

 

Zamówiłem około 20 Frytotortille Maxi 40 cm i taki tam boxik - mięcho z frytkami na jutro na obiad :keke: Nie dotrwał :D

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Pierwsza rysa na aucie jest ;( i to jeszcze sam jej nie zrobiłem... Jebane dzbany... Jechałem sobie ulicą za kilkoma samochodami i stał sobie koleżka przy ulicy, widać było, że kombinuje jak tu szybko przejść na drugą stronę, oczywiście do przejścia i świateł mu się nie chciało dojść, więc już w blokach startowych. Pizdeusz tak się spieszył, że już ruszył tak, żeby minąć moje auto jak tylko przejedzie. Pech chciał, że ulica, którą jechaliśmy kończyła się "ustąp" i auta, które do tej pory płynnie jechały nagle się zatrzymały i ja też. Gość tego nie przewidział i wpierdolił mi się w tylną część auta. Rysa na tylnym świetle i karoserii nad nim. Jeszcze kurw miał słuchawki, więc nie słyszał jak go zbluzgałem. Swoją drogą myślałem, że się tylko odbił i dobranoc, ale żeby od razu rysę ;( 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza

Eh FM 19 mnie nuży. W sensie, jest totalnie przewidywalny. Mam średnią drużynę i nie mam najmniejszych szans powalczyć z Celtikiem, Rangersami czy Hibsami. Po prostu jest totalna dominacja rywali i modlenie się o najniższy wymiar kary. W poprzednich FM to było zajebiste, że był stały progres. Co sezon to lepiej. A tu? Ciągle grzęźnięcie w gównie.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Vami napisał:

Eh FM 19 mnie nuży. W sensie, jest totalnie przewidywalny. Mam średnią drużynę i nie mam najmniejszych szans powalczyć z Celtikiem, Rangersami czy Hibsami. Po prostu jest totalna dominacja rywali i modlenie się o najniższy wymiar kary. W poprzednich FM to było zajebiste, że był stały progres. Co sezon to lepiej. A tu? Ciągle grzęźnięcie w gównie.

Mówisz jak typowy kibic przysłowiowego Kilmarnock ;) 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Eh FM 19 mnie nuży. W sensie, jest totalnie przewidywalny. Mam średnią drużynę i nie mam najmniejszych szans powalczyć z Celtikiem, Rangersami czy Hibsami. Po prostu jest totalna dominacja rywali i modlenie się o najniższy wymiar kary. W poprzednich FM to było zajebiste, że był stały progres. Co sezon to lepiej. A tu? Ciągle grzęźnięcie w gównie.

 

To tak trochę jak na prawdę =) 

 

Ja sobie w bejzbolu odpaliłem karierę od 1871 roku, chyba wygenerowanymi zawodnikami tylko się da, ale przynajmniej nie jest tak nudno, bo szybciej lecą pierwsze sezony, nie ma tylu meczów i wszystkie 11 teamów ma max po kilkunastu graczy w zespole. 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...