Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Hidalgoo napisał:

Narodowy Strajk w Belgii mi odwołał loty, no i wygląda na to, że zamiast przez Nowy Jork i Brukselę, polecę przez Toronto :kekeke:

 

Ja zazdroszczę <3

 

 

Kurwa FM. Mój obrońca doznał kontuzji dośrodkowując piłkę, poszła kontra po której przeciwnik dostał karnego i z czerwoną kartką plus kontuzją straciłem parę obrońców. Dzięki kurwa Arsenal...

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Dyktator sportowy Klubu Piłkarskiego Everton.

 

Od jakiegoś czasu korzystam z tej opcji w FM i bardzo sobie chwalę. Realizm wzrasta, a ja załatwiam kontrakty i transfery jednym kliknięciem.

 

Nie daje Ci kontraktów z dupy? I klauzul? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Nie daje Ci kontraktów z dupy? I klauzul? 

Nie, raczej nie (zależy co rozumiesz przez „z dupy”). A nawet jeżeli, no to część zabawy - to się raczej zdarza w mniejszych i słabszych klubach i jest raczej realne.

 

Mam trzeci sezon i struktura płacowa się trzyma bardzo dobrze. Mój najlepiej opłacany zawodnik dostaje 140k tygodniowo.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Nie, raczej nie (zależy co rozumiesz przez „z dupy”). A nawet jeżeli, no to część zabawy - to się raczej zdarza w mniejszych i słabszych klubach i jest raczej realne.

 

Mam trzeci sezon i struktura płacowa się trzyma bardzo dobrze. Mój najlepiej opłacany zawodnik dostaje 140k tygodniowo.

 

No typu: W 18 zdarzało mi się, że grając Milanem dyrektor potrafił podpisać nowy kontrakt z Suso. Dać mu 8 mln za podpisanie, 500 tygodniowo i klauzule odkupu na 20 mln :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...