Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Moze to zalezy od uczelni, ale u mnie wygladalo to tak, ze na etatach od 10-20 lat siedzieli ci sami ludzie wykladajacy te same przedmioty z tych samych, pobieznie aktualizowanych slajdow, a czasami nawet robili to na kilku roznych semestrach tego samego programu studiow, tylko przedmioty byly troche inaczej ponazywane. Wiekszosc raczej dazyla do habilitacji i ja robila, aczkolwiek znany mi jest przypadek tak leniwego magistra, ze nie robil absolutnie nic w kierunku chocby doktoratu, a mimo to byl wciaz zatrudniany jako staly, wieloletni wykladowca.

 

Co do perspektyw kariery z poziomu studenta - na doktoraty podostawali sie nosiciele teczek za profesorami, a jak dostal sie koles naprawde inteligentny i merytoryczny, ale niechetny do wiklania sie w ukladziki wydzialowe, to go odstrzelili i postawili na wlazidupa. Sensnowny zrobil doktorat na innym wydziale, aczolwiek zmierzyl sie tez ze wspomnianymi w dyskusji problemami typu prowadzenie 6 grup cwiczeniowych w ramach jakiegos biedawynagrodzenia.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

@kolek23 duża role w gonieniu wyniku odgrywa charakter twojego zespołu, determinacja itd. Nie wszystko jest kwestia taktyki :)

 

No i rozwiązań jest mnóstwo, nie ma uniwersalnej recepty.

 

Ja budując zespół zawsze stawiam na zawodników mających pracowitość, determinacje i waleczność powyżej 12.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Brudinho napisał:

Muszę kupić telefon. Ekran aktualnego utrzymuje się tylko dlatego, że jest na nim folia ochronna. Która zresztą też jest popękana :keke: Szukam czegoś z budżetem -200 zł, tylko poważne propozycje proszę :D 

Chcesz Lenovo A, ktory ze dwa lata temu kupilem wraz z karta pamieci za <200 zl jako typowy telefon do dzwonienia? Jest caly i dziala, obudowa nadaje sie do wbijania gwozdzi, odbiera polaczenia, pozwala zainstalowac absolutne minimum aplikacji (mala pamiec podstawowa) i jest tak wolny, ze dzieki temu ograniczysz prawie do zera siedzenie w telefonie.

Odnośnik do komentarza
17 minutes ago, lad said:

@kolek23 duża role w gonieniu wyniku odgrywa charakter twojego zespołu, determinacja itd. Nie wszystko jest kwestia taktyki :)

 

No i rozwiązań jest mnóstwo, nie ma uniwersalnej recepty.

 

No wiadomo :) ale akurat szukam pomysłu jak przesunąć zespół grający wyważone 4-4-2 na mocny atak z maksymalnie jedną zmianą w składzie :) w przypadku tego 3-4-3 co tu wrzuciłem zazwyczaj nawet nie dochodzimy do okazji, a nie widzę jakiegoś składnego budowania akcji. Może faktycznie zamiast ładować kolejnego napastnika wrzucić pomocnika i grać 3-5-2, ale wtedy znowu kompletnie zmienia mi się koncepcja, z szybkiego przechodzenia skrzydłami do ataku na budowanie gry przez środek.. eh :/ 

Odnośnik do komentarza

Słusznie.

 

1) Sala był piłkarzem Cardiff

2) Gdyby nie został sprzedany do Cardiff, to w ogóle nie wsiadłby do tego samolotu i grałby dalej w Nantes

 

Nie widzę powodu, dlaczego Nantes miałoby ponosić koszty.

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, że w biznesie jak nie zagrozisz, że im z dupy nogi powyrywasz, to na kasę będziesz czekał w nieskończoność. Bywało, że musiałem wyczyścić jednemu złodziejowi kasę na festiwalu piwnym, a drugiemu zagrozić, że przypadkiem jestem w jego mieście następnego dnia i chętnie wpadnę po utarg. Przelew ekspresowy był natychmiast.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Matematyka to ogólnie zajebisty kierunek do studiowania, ale jak to jedyny dyplom to nie bardzo jest co z tym zrobić :)

 

No i Java to teraz, przynajmniej na LT, złoty gral. Płacą za to lepiej niż za 3_minuty_myślałem_co_tu_wstawić.

Co? Przeciez z dyplomem z matmy mozna pracowac w zasadzie wszedzie, od bankow, po IT, consulting, cokolwiek zwiazanego z zarzadzaniem ryzykiem. Swietny dyplom i naprawde nie rozumiem, czemu tyle ludzi mysli, ze po studiowaniu matmy mozna zostac tylko nauczycielem

 

A najlepsze do wyszukiwania lotow jest http://matrix.itasoftware.com i nawet z tym nie handlujcie

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Z doświadczenia wiem, że w biznesie jak nie zagrozisz, że im z dupy nogi powyrywasz, to na kasę będziesz czekał w nieskończoność. Bywało, że musiałem wyczyścić jednemu złodziejowi kasę na festiwalu piwnym, a drugiemu zagrozić, że przypadkiem jestem w jego mieście następnego dnia i chętnie wpadnę po utarg. Przelew ekspresowy był natychmiast.

Spoko ze porównujesz Januszy biznesu z festiwalu piwnego do premiershipowego klubu i sprawy znanej na cały świat.

I gdzie ten Vami against modern football i autor bloga Underdog Football ;) 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, kolek23 napisał:

Matematyka to ogólnie zajebisty kierunek do studiowania, ale jak to jedyny dyplom to nie bardzo jest co z tym zrobić :)

Też tak myślałem - a później zobaczyłem co jest w stanie zaplanować gość od planowania produkcji i zacząłem z nim rozmawiać o jego doświadczeniu zawodowym.

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...