Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gabe napisał:

 wyregulować światła, bo mają zeza, ale jako że żadna z tych rzeczy tak naprawdę to nie uniemożliwia jazdy, to odwlekam to w nieskończoność i pewnie do przeglądu nic z tym nie zrobię :-k 

Hmmm mi o światłach na poprzednim przeglądzie przypominali. W lutym będę miał kolejny:/... No ale czy to moja wina, że aby wymienić/poprawic żarówkę to trzeba pół samochodu zdemontować? 

  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, z0nk napisał:

Dawno nie było <RimWorld> by z0nk

 

Znalazłem czas pograć, wróciłem do kolonii, którą zacząłem dobry tydzień temu. Rozgrywka toczy się w tundrze, górzysty teren. 3ci rok, powoli idzie to w kierunku energii atomowej, mimo dość solidnych przeciwności losu jak solar flare (wyłącza wszystkie urządzenia elektryczne), które dzień później było już wspomnieniem przy Zzztt (usterka sieci energetycznej, powoduje wybuch uzależniony od ilości baterii podłączonych do danego przewodu). Tutaj ratowały nas trochę zapasowe baterie, ale nigdy ie miałem czasu ich rozwinąć więc i tak pół nocy kolonia po prostu zamarzła. Trwał akurat cold snap (znaczy spadek temperatury, w tym przypadku -40°C i nawet -55°C w nocy). Dzień solar flare i pół dnia naprawiania efektów eksplozji zabiły hodowle w hydrofonice zatem czekał nas trudniejszy okres do kolejnych zbiorów. W teorii bo w sumie żarcia miałem na zapas i jeszcze odkupiłem wszystko co mieli odwiedzający nas handlarze.

W końcu pojawiły się dwa pozytywne eventy. Pobliski T-rex sam się oswoił, a do tego nasz opiekun zwierząt pracował nad velociraptorami. Prawdę mówiąc chciałem, aby nie udało mu się i żeby go zeżarły, był kiepskim kolonistą. Piromaniak ze słabą psychiką. No, ale udało mu się 4 na 4 razy.

Co dalej? Otóż odkryłem, że T-rex żre tyle co thrumbo i co gorsza głównym zapasem było mięso. Zorientowałem się za późno, gdy większość zapasów już była w brzuchu bestii. No cóż zostało go zarżnąć nie? Otóż nie! Psychic wave. Wszystkie zwierzęta szaleją i atakują ludzi. A oswojone mogą przechodzić przez drzwi zatem nie ma gdzie uciekać. T-rex i raptory zrobiły z mej kolonii sporą miskę z jedzeniem. A wsparte były paroma alpakami i psami. Nie przeżył nikt. Nigdy więcej udomowionych dinozaurów!

Ta gra w podtytule powinna mieć "Jaka piękna katastrofa"

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

Chyba nie oglądałeś Przyjaciół :-k

Zgadłeś!

 

4 minuty temu, Dudek napisał:

Ta gra w podtytule powinna mieć "Jaka piękna katastrofa"

I dlatego to świetnie wydana kasa :D co prawda zdarzają się i mniej efektowne jak po prostu rajd, śmierć głodowa, pożar, ale zdarzają się nadal perełki. Chyba dlatego boję się wrócić do głównego zapisu :kekeke: wiem, że w końcu jebnie

 

36 minut temu, me_who napisał:

Happy little dinosaurs :) 

Szkoda, że nie malował dinozaurów.

Zostaje nauczyć się malować i w jego stylu machnąć obraz w tym stylu... także ja passuję!

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, me_who napisał:

Oooo, się dzikie zwierzę imprezowe ujawniło :keke:

Cichej :kekeke:

 

A tak na serio, to wszyscy się tu strasznie zestarzeli. Patrząc na to, że w głosowaniu cmf na jeden temat wzięlo średnio udział 30 osób, myślę że za kilka lat spokojnie możemy zmienić nazwę forum z cmf na Forum Czterdziestolatka, bo i tak prawie nikogo juz tu fm nie obchodzi a i młodszego tu nikogo nie będzie :) Przy okazji, może w końcu zawita tu ktoś nowy ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Scorpio napisał:

Cichej :kekeke:

 

A tak na serio, to wszyscy się tu strasznie zestarzeli. Patrząc na to, że w głosowaniu cmf na jeden temat wzięlo średnio udział 30 osób, myślę że za kilka lat spokojnie możemy zmienić nazwę forum z cmf na Forum Czterdziestolatka, bo i tak prawie nikogo juz tu fm nie obchodzi a i młodszego tu nikogo nie będzie :) Przy okazji, może w końcu zawita tu ktoś nowy ;)

W sumie to prawda, ale po co tu miałby wpadać ktoś nowy? To forum to przecież nie społeczność fanów FM, tylko spora grupa bliższych i dalszych znajomych, których interesuje (albo interesowała kiedyś) gra w FM-a.

  • Lubię! 13
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...