Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

My tam mamy biuro i jest możliwość pracy z tamtego biura, więc chciałbym połączyć wyjazd tam z pracą, żeby urlopu nie tracić ;) Bałem się kosztów, ale AirBnB naaaawet w sensownych cenach by się dało ogarnąć na 1-2 tygodnie, a później można by śmignąć właśnie na 1-2 tygodnie kolejne gdzieś trochę taniej, jakaś Malezja czy coś takiego. Plan mega duży, szczególnie, że byśmy mieli lecieć z dwoma dzieciakami, ale może by się udało szwagierkę namówić do pomocy :-k 

Odnośnik do komentarza
No kurde...w weekend się dziwilem czemu nie ma żadnego meczu ligi angielskiej, a teraz czytam że dzisiaj grali

Grali i to jak - Digne czerwona i -2 w fantasy :smutnazaba.jpg:

Za to w Evertonie do wyjściowej 11 powrócił Pan z mojego avatara i wygrali. Przypadek?

 

Dzień dobry! Ja już drugą noc z rzędu nie mogę spać, jeśli ta noc taka będzie to chyba padnę

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wojt3k napisał:

Grali i to jak - Digne czerwona i -2 w fantasy :smutnazaba.jpg: emoji6.png

Za to w Evertonie do wyjściowej 11 powrócił Pan z mojego avatara i wygrali. Przypadek?

 

Dzień dobry! Ja już drugą noc z rzędu nie mogę spać, jeśli ta noc taka będzie to chyba padnęemoji53.png

Ja myślałem, że na avatarze masz swoje zdjęcie :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gabe napisał:

Ja mam przedwiosenny dół - w weekend dwa egzaminy, w robocie każą robić ;), pogoda taka sobie, w domu śpię na widok poduszki...

ja tez, odliczam juz dni do 21. marca kiedy wyjezdzamy na pierwszy wiosenny rozwspin w skalach na Costa Blanca :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...