Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Keith Flint napisał:

polecam się na przyszłość. 

 

co do testów etc. będzie rozmowa i badania lekarskie, jednak dopiero w maju, akurat tuż przed końcem jednej z moich umów dotychczasowych. 

 

Ale już dostałeś zaproszenie na rozmowę czy na razie masz tylko potwierdzenie zgłoszenia, albo tylko chęć zgłoszenia? Bo nie wiem za co mam teraz trzymać kciuki! :) 

 

 

50 zeta kosztował mnie ten psikus od życia na początek roku... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Scorpio napisał:

 

Testy ciążowe tak podrożały? :P

 

Czekałem na grubego diss, ale ten jest cienki jak twój pindolek :sucharygórą:

 

Ale niestety nie. Na Zatorskiej ktoś postanowił porozrzucać gadżety na drodze. Wyciąganie śruby i lepienie opony nie jest za darmo. Jakieś chuje mieszkają na tej ulicy!

Odnośnik do komentarza
[mention=1502]wojt3k[/mention] Daviesa szkalują.
 
 
 

Bro, już nawet ja zaczynam w niego wątpić. Miało być tak pięknie: wychowanek, w młodym wieku pokazywał się w BPL, nawet zaczął dostawać opaskę kapitana. Gra mało, a gdy już się pojawia na boisku to nie przekonuje. A jeśli wypożyczą go gdzieś niżej to przecież gościa połamią po 5 minutach
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, T-m napisał:

 

Czekałem na grubego diss, ale ten jest cienki jak twój pindolek :sucharygórą:

 

Ale niestety nie. Na Zatorskiej ktoś postanowił porozrzucać gadżety na drodze. Wyciąganie śruby i lepienie opony nie jest za darmo. Jakieś chuje mieszkają na tej ulicy!

Na Zatorskiej same dobre ludzie, Panie! I miłe. I przystojne tez. To musiał być ktos z Poleskiej. Pewnie z zazdrości że nie mieszka po dobrej stronie Sobieskiego.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Scorpio napisał:

Na Zatorskiej same dobre ludzie, Panie! I miłe. I przystojne tez. To musiał być ktos z Poleskiej. Pewnie z zazdrości że nie mieszka po dobrej stronie Sobieskiego.

 

Nie, bo akurat wracałem z Zatorskiej do siebie :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...