Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tymczasem szef wyszkolenia w Polskim Zwiazku Alpinizmu otwiera nowe sekcje:

 

Cytat

W związku z wprowadzeniem w Tatrach lawinowej czwórki informuję, iż ogłaszam nabór na sekcje barowe:

Poniedziałek:
- rano, piwa rzemieślnicze
- po południu, piwa regionalne
- wieczorem, specjal, tatra i żubr
Wtorek:
- wina proste
Środa:
- wina wytrawne
informuję, że na sekcji nie będzie degustacji win kosztujących powyżej 50 zł, gdyż wykracza to poza moje kompetencje
Czwartek:
- wódki białe
Piątek:
- whisky z biedronki
Sobota:
- wyroby własne
Niedziela:
- rest day

Sekcja będzie prowadzona do wiosennego zejścia pokrywy śnieżnej w Tatrach.
Zapraszam 1f642.png

 

Odnośnik do komentarza

Wiem, że #nikogo, ale jednak W rezultacie różnych dziwnych zdarzeń (jak to zawsze u mnie) wyskoczyła mi dziś okazja przejechania się z Katowic do Bielska-Białej samochodem marki Kia Rio z 2017 (zabrzmiało jak w starych teleturniejach, prawie jak Suzuki Marut w Kole Fortuny). Pomimo początkowej niechęci to naprawdę sympatyczne auto do miasta. No i miało 20000 km na liczniku - Seata nabyłem z podobnym przebiegiem, tylko przed nim była jeszcze jakaś „2”. Chyba pora zacząć oszczędzać na nowe wozidło.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.01.2019 o 16:10, Hidalgoo napisał:

wygląda na to, że w połowie maja będę w Barcelonie, FCB gra akurat w ten weekend na wyjeździe, ale Espanyol już u siebie. Żeby dostać bilety trzeba kupować z wyprzedzeniem przez neta, czy wystarczy jak trochę wcześniej pójdę i kupię w kasie pod stadionem @schizzm? ;)

:laugh:

Espanyol i problem z dostępem biletów? Chyba tylko, jakby mieli szansę na mistrzostwo ;), a nie oszukujmy się, będzie sukces, jak nie spadną w tym roku. Daj znać, jakbyś chciał towarzystwa, pewnie będą dożynki jak rok temu i tanie zestawy w stylu 2 bilety w cenie 1 :D. Zresztą zarząd podpadł po ostatnich derbach z Barceloną, gdzie kogoś popierdoliło zdrowo i jeśli dobrze pamiętam najtańsze bilety na Cornellę stały po 120 euro? :D Tyle się płaciło na półfinał champions league na Camp Nou :D. Kibice się trochę po tym wkurwili (co też było widać, bo stadion był trochę pustawy).

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...