Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Gabe napisał:

O jak ja bym sobie zrobił maraton Zmienników :roll: I nawet niekoniecznie dziś, tylko tak w ogóle.

 

Ostatnio testowałem TVP VOD i nawet są wszystkie odcinki za darmo.

Ja właśnie na VOD TVP oglądam. Dział starych seriali rozpierdala głowę :) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Nie. Po MOBTF byłem wyczerpany emocjonalnie, chyba pół roku nic nie czytałem, a potem było Pierwsze Prawo a po nim Archiwum Burzowego Światła. No ale Oathbringera już przeczytałem i teraz czekam na ciąg dalszy. 

Ja mam plan czytać zgodnie z datą wydania, czyli po Przypływie Nocy będę czytał Nocy Noży itd. zgodnie z wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/Malazan_Book_of_the_Fallen#Reading_order

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Scorpio napisał:

My mieliśmy iść do znajomych, ale córka, zeszlej nocy, doszła do wniosku że się pochoruje pierwszy raz w życiu. Ponad 38 stopni, katar itp. więc nam został dzisiaj kocyk i Sylwester z tv.

Pewnie zeby, tak u nas bylo, masakra z taka goraczka, strasznie sie mlody meczyl i budzil co godzina.

 

Ja sylwester u znajomej, mam kupione 5 piwek - 1 normalne, 2 ze stezeniem 1% alkoholu i 2 bezalkoholowe, wiec jestem gotow na szalenstwo! :keke:

 

Skaczemy po sylwkach na trzech kanalach i probujemy ocenic ktory jest najlep...najgor... chuj wie jaki.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ok, to z cyklu podsumowań: ożeniłem się, przeprowadziliśmy się do własnego mieszkania i zmieniłem pracę. W teorii same sukcesy, ale w praktyce nic nie przyszło lekko, wszystko kosztowało sporo nerwów. Mega pozytywem był zlot - kurczę, nie udzielam się tutaj zbyt dużo, jestem mega introwertykiem, ale było super już od pierwszych minut i niecierpliwie odliczam dni do kolejnego zlotu. Może uda się pojawić i ponudzić Was moją obecnością. Ze smutnych wydarzeń to zmarła Babcia i pomimo faktu, że od kilku lat i tak już tylko wegetowała to był to wielki cios. Mimo wszystko twierdzę, że rok nie był najgorszy. Chciałbym żeby 2019 był lepszy.

  • Lubię! 13
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Reaper napisał:

Pewnie zeby, tak u nas bylo, masakra z taka goraczka, strasznie sie mlody meczyl i budzil co godzina.

 

Ja sylwester u znajomej, mam kupione 5 piwek - 1 normalne, 2 ze stezeniem 1% alkoholu i 2 bezalkoholowe, wiec jestem gotow na szalenstwo! :keke:

 

Skaczemy po sylwkach na trzech kanalach i probujemy ocenic ktory jest najlep...najgor... chuj wie jaki.

U mnie podobnie, tylko zamiast piwek jest żubrówka z trawą. Obecnie TVP i Tomasz Anders!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...