Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reaper napisał:

Ja dopiero zaczynam za półtora tygodnia :D

Ja dostałem w zamówionym prezencie gwiazdkowym. ale na razie Wiedźmin będzie ciągle grany.

 

A od dwóch dni, po rozmowie świątecznej o przodkach mam mega zajawke z My Heritage. Od strony mamy znalzłałem korzenie od 1798 roku. A od ojca sam wpisuje ze starych dokumentów. nie tak bardzo starych, ale i tak fajne jest świadectwo chrztu dziadka z 1926 roku po łacinie

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ajerkoniak napisał:

O i jak? Nastawiam się dosyć optymistycznie bo chyba ciężko zjebać tak dobry materiał źródłowy ;)

Pierwsza godzina to taki klasyczny Sorrentino - od groma cycków, i party niczym w "Wielkim Pięknie",, ale końcówka jest dobra. Nie jest to film wybitny, ale ma ciekawy przekaz. Dobrze też zagrał główny bohater, trudno nie lubić jego postaci.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Meler napisał:

Oś Z for the win.


Piękną sprawą jest oglądać HammerLorda w akcji solo przeciw całej inwazji goblinów. Położył 19, potem padł. Pogrzeb z pełnymi honorami w ozdabianej klejnotami trumnie. Masakra...

O tak hero w DF to było coś pięknego. Dopóki oś Z nie sprawiła, że odkopiesz piekło :kekeke: eh pamiętam ten pogrom i nawet dwóch bohaterów nie dało sobie rady za długo. Nubek nauczył się, że to powinno się od razu zamurować ^^

W sumie sprawdziłem mody i jest jakiś dodający poziom podziemny, ale to nie to samo. No i dev zapowiedział, że na pewno nie doda osi Z. W sumie znacznie zmieniłoby to balans gry. Mogę zapomnieć o zakopaniu reaktora, który na pewno kiedyś pieprznie. W końcu to rimworld :roll: 

Odnośnik do komentarza

Ja prawie sam będę w poniedziałek ;)

 

Mam ochotę dokończyć RDR jedynkę gdzie jestem już pewnie za połową gry, ale zawsze mi się nudziło w pewnym momencie. Szczególnie kiedy przeczytałem przypadkiem spoiler na polygamia.pl. Dodatkowo boję się, ze wchodząc tak teraz z marszu sterowanie będzie inne @Feanor Możesz rozwiać moje wątpliwości w tym temacie?

 

Bry

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, z0nk napisał:

O tak hero w DF to było coś pięknego. Dopóki oś Z nie sprawiła, że odkopiesz piekło :kekeke: eh pamiętam ten pogrom i nawet dwóch bohaterów nie dało sobie rady za długo. Nubek nauczył się, że to powinno się od razu zamurować ^^

W sumie sprawdziłem mody i jest jakiś dodający poziom podziemny, ale to nie to samo. No i dev zapowiedział, że na pewno nie doda osi Z. W sumie znacznie zmieniłoby to balans gry. Mogę zapomnieć o zakopaniu reaktora, który na pewno kiedyś pieprznie. W końcu to rimworld :roll: 

Z pana to niezły noob jak się pan do HFS dokopujesz ;) To ja dopiero nubkuje, z chęcią bym pooglądał pana dzieła na screenshotach, może jakieś inspiracje złapie 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...