Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jest najgorsze zło reklamowe ewer. Za to powinni zamknąć właścicieli na 20 lat z zapętloną (tą) reklamą w małym pokoiku bez klamek.
 




   






Włączyłem i moj dziesieciomiesięczny syn oglądał, nie mogąc się oderwać, więc puściłem jeszcze kilka razy, dzięki pan Tiemm :)

Dopiero żona uświadomiła mi, że to jego ulubiona reklama chyba, oprócz tego uwielbia, ogląda bez odrywania, lewackie Bella Ciao, które tu niedawno linkował Gabe, tylko w jakiejś bardziej dyskotekowej wersji, i jeszcze Boys - Najpiękniejsza Dziewczyno o włosach blond :keke:
Odnośnik do komentarza

Jak z0nk pisze swoje Rimworld Story to ja rzuce śmieszno-straszną opowieść z Slaves to Armok II (PDK!)

 

Na początku budowy fortecy napadł nas nosorożcołak (? - wererhinoceros), który co prawda nie wyrządził żadnych szkód ale jednak kogoś ugryzł, czego nie zauważyłem. Tym kimś okazał się później mianowany dowódca pierwszego oddziału straży. Kiedy cała świeża jeszcze kolonia zajęta była handlem z karawaną która właśnie przybyła z Mountainhomes w barakach jeden poziom poniżej głównej sali rozegrał się dramat. Podczas treningu dowódca straży przeistoczył sie w doskonale opancerzonego i uzbrojonego nosorożcołaka. Czoło stawiło mu pozostałych 9 krasnoludów z oddziału. Bo ciężkiej bitwie cała 10 leżała w strzępach, a odór śmierci skutecznie odstraszał pozostałych przed wejściem do baraków. 

 

Teraz nie wiem czy ktoś jeszcze nie jest zarażony i za chwilę nie zacznie się kolejna gehenna :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, me_who napisał:

Obejrzałem całe „Sunderland aż po grób” Jaki genialny serial, mistrzostwo. Pozycja obowiązkowa jak sie lubi piłkę nożną, choćby żeby zajrzeć za kulisy działania sporego klubu. Dodatkowo to jak się ułożył sezon Czarnych Kotów jest tak niesamowite, ze aż wydaje sie, ze to Netflix zapłacił za takie rozstrzygnięcie, dzięki czemu opowieść nabiera dramatyzmu z każdym odcinkiem.

też obejrzałem wczoraj. Spory splot nieszczęśliwych zdarzeń, że spadli. Warte obejrzenia.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

też obejrzałem wczoraj. Spory splot nieszczęśliwych zdarzeń, że spadli. Warte obejrzenia.

Czy ja wiem? Imo właściciel ich spuścił. Choć oczywiście nie dziwie sie, ze przestał pompować hajsy w klub po tym jak w EPL wydał na nich fortunę.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, me_who said:

Czy ja wiem? Imo właściciel ich spuścił. Choć oczywiście nie dziwie sie, ze przestał pompować hajsy w klub po tym jak w EPL wydał na nich fortunę.

 

Właściciel, właścicielem, ale jednak skład w większości był ograny w Premiership, nie powinni mieć AŻ TAK tragicznych wyników.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, me_who said:

To jest chyba trochę mit z tym ogranym składem. A polegli na tym, ze mieli za mało piłkarzy.

 

Większość składu grała wcześniej i miała umiejętności na poziomie Premiership, dlatego wynik końcowy tak mocno mnie zadziwił. Na pewno szerokość kadry była dużym problemem.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, me_who napisał:

@Hidalgoo patrzę co tam teraz słychać w Sunderland i ucieszylem sie, ze Honeyman jest kapitanem zespołu :) 

Ja tam w swojej karierze odstrzeliłem go prawie od razu, straszny ogórek :D no, ale na League One będzie jak znalazł :keke:

a problemu z Rodwellem też doświadczyłem. Pasożyt, nikt go nie chciał, i w końcu się wkurwiłem i zerwałem z nim kontrakt bolejąc nad odszkodowaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...